Як вибрати стоматолога для дитини

7-15-2019

Дитяча стоматологія пропонує повний комплекс послуг, адаптованих для маленьких пацієнтів. Наші лікарі – справжні зубні феї. Вони без болю і сліз проводять профілактику та лікування карієсу молочних зубів, процедуру герметизації фісур і виправлення прикусу.

детская стоматология проводить терапевтичне та ортодонтичне лікування із застосуванням місцевої анестезії та седації.

Кожен батько повинен знати Стоматологічна терапія Карієс вважається одним з найпоширеніших стоматологічних захворювань у дітей. Причому цей патологічний процес стрімко молодіє, та все частіше зустрічається навіть у малюків у віці до 2 років. Молочні зуби, що мають більш тонкий емалевий і дентинный шар, сильніше схильні каріозним змінам і швидко прогресуючого руйнування. У більшості випадків при своєчасному зверненні до дитячого стоматолога зуб вдається врятувати. Однак у запущеній стадії, що тягне за собою розвиток ускладнень, доводиться вдаватися до видалення.

Тому регулярні профілактичні огляди є головною умовою збереження здоров’я ротової порожнини дитини. А лікарі дитячої стоматології зроблять все можливе, щоб лікування було максимально комфортним і ефективним. Серед різних галузей дитячої стоматології особливе місце займає ортодонтія. Дитячий стоматолог – ортодонт – це справжній чарівник, покликаний виправити помилки, допущені природою. І хоча виправлення прикусу і вирівнювання зубів можна проводити в будь-якому віці, краще всього це робити в дитинстві. Крім того, в нашій ортодонтичної стоматології для дітей проводяться профілактичні заходи, спрямовані на запобігання розвитку зубощелепних аномалій та деформацій.

 Коли і які зуби прорізуються. Коли припинити смоктання соски Навіщо доглядати за молочними зубами і лікувати їх. Адже вони все одно випадуть. В якому віці дитину краще призвести до стоматолога в перший раз. Порізаний або прикусанный мова (губа, щека) Вибитий постійний зуб Яку зубну пасту вибрати. Які відчуття можуть виникнути після проведення анестезії.