як вибрати спідницю для тенісу

5-27-2020

 

 

Характеристики тенісних кросівок

Вже давно великий теніс вважається елегантним виглядом спорту. І форма для тенісу, як доказ цьому. Стильні спідниці і сукні, модні штани і футболки, і, звичайно ж, кросівки для тенісу. Тенісне взуття дуже важливо вибрати правильно, адже цей вид спорту дуже рухливий. Також хочемо вам порекомендувати Tennisok  

Вибір кросівок для тенісу залежить від покриття корту, на якому буде проходити гра. Гра у великий теніс крім користі для здоров’я приносить ще безліч приємних емоцій. Але щоб уникнути непотрібних травм, необхідно вибрати правильні кросівки.

  • Фіксація. Взуття для великого тенісу має значний ряд відмінностей від інших видів взуття для спорту. Спортсмен у процесі гри робить безліч переміщень, тобто даний вид спорту насичений різноманітними різкими рухами, що переходять у гальмування, і тому кросівки повинні володіти надійною фіксацією гомілковостопного суглоба і щільно облягати ногу для максимального захисту гравця.
  • Амортизація. Ще одним з головних якостей тенісних кросівок є амортизаційні властивості, які дуже потрібні спортсмену при здійсненні стрибків. Додаткова амортизація знижує непотрібне навантаження на стопу, так і на весь опорно-руховий апарат. Реалізована дана технологія в основному за рахунок амортизуючою вставки по центру підошви і в п’яті.
  • Тип підошви. Кросівки для тенісу можуть мати різну підошву, в основному вона гладка, але так само може бути з невеликими шипами, з великим або дрібним протектором для грунтових кортів. На ній часто зображений малюнок, на покриттях «хард» він допомагає краще фіксувати взуття. Підошва у такому взутті в п’яті товста і переходить у тонку в області носка, вона зносостійка і зроблена з якісної гуми.
  • Зона п’яти і шкарпетки. Область п’яти в тенісній взуття зобов’язана мати тверде покриття з пластику або іншого штучного матеріалу. Для уникнення травм в області пальців носок зміцнюють, а так само підошву біля носка.
  • Верх кроссовок. Не менш важливо те, з якого матеріалу зроблена тенісне взуття. Вона повинна бути виконана або з шкіри або з високоякісного синтетичного матеріалу. Вибираючи тенісні кросівки, Ви повинні самі відчути зручність у них, ні в якому разі вони не повинні здавлювати ногу або бути більшими. Самим вірним вибором буде, якщо Ви практично не будете відчувати. Взуття має властивості розношуватися, так що не беріть взуття з запасом. Між великим пальцем і бічною стінкою повинен бути невеликий запас, т. к. при різких стопорних рухах стопа буде йти вперед, а це може травмувати пальці і нігті.

Не купуйте тенісні кросівки незнайомих фірм, оригінальна тенісне взуття коштує чимало, але носиться з легкістю і зручна. Вона також технологічна, Ваші ноги не будуть втомлюватися в ній під час ігор і тренувань, її вистачає на довгий час.