Як вибрати подарунковий сертифікат

8-29-2019

Как выбрать подарочный сертификат
Подарункова карта, або подарунковий сертифікат — це купон на певну суму, який можна використовувати для оплати замовлення у вашому магазині. Зазвичай такі купони купують в подарунок. Подарункові сертифікати особливо популярні в передсвяткові дні. Коли покупець набуває і вручає сертифікат, він дає своїм близьким можливість вибрати подарунок самостійно і в той же час побічно рекламує ваш бренд. Digital Gift Cards ви можете продавати електронні подарункові карти. Воно дозволяє створювати красиві електронні сертифікати, які можна замовити на вашому сайті. Додатки з Магазину додатків Эквида доступні лише користувачам з платною підпискою. Після установки програми відкриється панель інструментів Gift Up. Налаштуйте у ній свій аккаунт: введіть контактні дані, підтвердіть обліковий запис і підключіть спосіб оплати. Потім зробіть дизайн подарункових сертифікатів. Ви можете створити красивий шаблон або вибрати готовий варіант з бібліотеки Gift Up. і поміняти на ньому текст і його положення, налаштувати формат кодів купонів і так далі. Ось приклад подарункового сертифіката з Бібліотеки Gift Up.
Також хочемо вам порекомендувати подарочный сертификат женщине киев
Тепер налаштуйте дизайн листів, додаток відправляє покупцям подарункових сертифікатів. Далі ви можете налаштувати блок оформлення замовлення подарункових сертифікатів — потрібно, щоб він гармонійно виглядав на вашому сайті. Ви можете адаптувати кольори і шрифти, поміняти текст і додати і логотип своєї компанії. Останній крок — додайте блок програми на сайт.
Тепер відвідувачі сайту будуть бачити спеціальний блок, де вони зможуть придбати подарункові сертифікати. Якщо ви продаєте подарункові сертифікати, програма автоматично створює купони на знижку на суму, рівну номіналу сертифіката. Купони на знижку можна знайти в Панелі керування Эквида Маркетинг Купони на знижку.
Эквид може відправити одержувачу карти лист з кодом купона відразу або зробити це в інший зручний день. Як тільки одержувачу приходить цей код, він може купити у вашому магазині вподобаний товар на суму номіналу сертифіката.
Чи була ця стаття корисною. Відповімо на ваше питання поштою або чаті.