Як вибрати очні лінзи!!!!

11-27-2019

Все що потрібно знати про контактні лінзи. Що вибрати окуляри або лінзи. Як правильно доглядати за контактними лінзами. Чи можна носити контактні лінзи дітям. Також хочемо вам порекомендувати https://glazok.net.ua/ які контактні лінзи підійдуть саме вам. Як вибрати контактні лінзи для очей. Ми пропонуємо широкий вибір контактних лінз різних типів і брендів. Які з них підійдуть саме вам, залежить від індивідуальних особливостей вашого стилю життя. Наші сертифіковані фахівці – офтальмологи допоможуть знайти найкраще рішення з урахуванням вашої специфіки.

Якщо ви займаєтеся спортом і любите активний відпочинок, часто подорожуєте, проводите багато часу за гаджетами, страждаєте алергією, якщо у вас чутливі очі – спеціаліст нашого салону підбере варіант саме для вас виходячи з ваших особливостей. Навіть якщо ви не готові до щоденного догляду за лінзами і не хочете возитися з контейнерами і розчинами, у нас знайдеться рішення і для такого випадку. Нижче наведено переваги контактних лінз різних типів і особливості їх використання. Якщо ви сумніваєтеся, які контактні лінзи вибрати, чи вже носите лінзи, але хотіли б спробувати інший тип, наші фахівці завжди готові знайти найкращий варіант саме для вас. Переваги: Найбільш комфортні для очей. Не потребують очищення, оскільки кожен день використовується нова лінза. Зручні для тих, хто чергує носіння окулярів з носінням лінз.

У разі захворювання очей не потрібна заміна лінз, т. щодня використовується нова лінза. каталог лінз на один день. Переваги: Всього 48 пар лінз на весь рік. Пропускають в 5 разів більше кисню, ніж щомісячні контактні лінзи. Недоліки: На відміну від одноденних контактних лінз вимагають аксесуарів і розчину для зберігання лінз. Переваги: Всього 12 пар лінз на рік. Недоліки: На відміну від одноденних контактних лінз вимагають аксесуарів і розчину для зберігання лінз. У зв’язку з тривалим терміном експлуатації вимагають додаткового очищення спеціальними засобами. Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новинки і спеціальних пропозиціях першими. Ви можете оплатити покупки будь-яким зручним для вас способом.