Як вибрати очні лінзи!!!!

Все що потрібно знати про контактні лінзи. Що вибрати окуляри або лінзи. Як правильно доглядати за контактними лінзами. Чи можна носити контактні лінзи дітям. Також хочемо вам порекомендувати https://glazok.net.ua/ які контактні лінзи підійдуть саме вам. Як вибрати контактні лінзи для очей. Ми пропонуємо широкий вибір контактних лінз різних типів і брендів. Які з них підійдуть саме вам, залежить від індивідуальних особливостей вашого стилю життя. Наші сертифіковані фахівці — офтальмологи допоможуть знайти найкраще рішення з урахуванням вашої специфіки.

Якщо ви займаєтеся спортом і любите активний відпочинок, часто подорожуєте, проводите багато часу за гаджетами, страждаєте алергією, якщо у вас чутливі очі – спеціаліст нашого салону підбере варіант саме для вас виходячи з ваших особливостей. Навіть якщо ви не готові до щоденного догляду за лінзами і не хочете возитися з контейнерами і розчинами, у нас знайдеться рішення і для такого випадку. Нижче наведено переваги контактних лінз різних типів і особливості їх використання. Якщо ви сумніваєтеся, які контактні лінзи вибрати, чи вже носите лінзи, але хотіли б спробувати інший тип, наші фахівці завжди готові знайти найкращий варіант саме для вас. Переваги: Найбільш комфортні для очей. Не потребують очищення, оскільки кожен день використовується нова лінза. Зручні для тих, хто чергує носіння окулярів з носінням лінз.

У разі захворювання очей не потрібна заміна лінз, т. щодня використовується нова лінза. каталог лінз на один день. Переваги: Всього 48 пар лінз на весь рік. Пропускають в 5 разів більше кисню, ніж щомісячні контактні лінзи. Недоліки: На відміну від одноденних контактних лінз вимагають аксесуарів і розчину для зберігання лінз. Переваги: Всього 12 пар лінз на рік. Недоліки: На відміну від одноденних контактних лінз вимагають аксесуарів і розчину для зберігання лінз. У зв’язку з тривалим терміном експлуатації вимагають додаткового очищення спеціальними засобами. Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новинки і спеціальних пропозиціях першими. Ви можете оплатити покупки будь-яким зручним для вас способом.