Як вибрати Насіння Чіа

12-5-2018

Как выбрать Семена Чиа
Перш ніж розбиратися в корисних властивостях насіння, варто дізнатися, як вони з’явилися. Батьківщиною насіння чіа є Центральна Америка. При цьому сама рослина являє собою звичайну однорічну траву. У чудодійні властивості рослини вірили навіть представники племені майя. Вважалося, що вживання насіння додавало сил, а також виліковували від безлічі захворювань.
Також хочемо вам порекомендувати http://veganprod.com/products/semena-chia
Жирні кислоти омега-3, клітковина, білок, кальцій, залізо, харчові волокна, магній, калій, антиоксиданти — це далеко не повний перелік корисних речовин, якими можна наситити організм, вживаючи насіння чіа. Користь продукту в першу чергу полягає в його здатності перешкоджати розвитку запальних процесів в організмі. На думку дослідників, з допомогою цього суперфуда можна запобігти розвитку таких хвороб, як цукровий діабет, ожиріння, онкологія і т. д.
Доведено, що насіння чіа містять особливі речовини, які виконують роль антибіотиків. Таким чином, можна підвищити захисні сили організму, поліпшити мікрофлору кишечника, а також вплинути на загальне самопочуття. Крім цього, вживання насіння відмінно заряджає енергією. Тому їх рекомендують включати в свій раціон тим, хто займається активною мозковою або фізичною діяльністю.
Нерідко насіння чіа використовують для схуднення. Це пов’язано зі здатністю продукту знижувати апетит, а також поглинати воду. Дієтологи радять вживати ложку насіння до сніданку. При цьому суперфуд необхідно запиваючи склянкою теплої води без газу. Прийнято вважати, що таким чином можна помітно прискорити метаболізм, а також справитися з нападами голоду, які часто виникають під час схуднення.
При купівлі суперфуда зверніть увагу на країну-виробника. Перевагу краще віддати продукту, вирощеного в Центральній Америці. При цьому не соромтеся попросити продавця показати сертифікати, які свідчать про якість продукту. Насіння повинні бути вирощені в екологічно чистій місцевості, а також відповідати всім вимогам транспортування і зберігання.
Незважаючи на цінний склад, вживання насіння може завдати шкоди організму. Здуття живота, пронос, алергічні реакції, підвищений тиск — ось до чого може призвести захоплення насінням чіа. Шкода продукту при вагітності не доведена, проте фахівці не радять вагітним жінкам і годуючим мамам включати в своє меню цей суперфуд.