Як вибрати медичні катетери

9-11-2020

Розроблено для виведення з організму урини, коли через травми або захворювання неможливо природне сечовипускання. Виготовляються катетери урологічні з безпечних матеріалів, використовуваних в медицині, тому мають ряд необхідних характеристик. В асортименті нашого магазину представлені катетери різних типів і розмірів. Також хочемо порекомендувати замовити медичні катетери на сайті в 

магазин медичних товарів  по найкращим цінам та високої якості.
 

Залежно від причин використання, дані пристосування діляться на різні види. Наприклад, згідно зі свідченнями, катетер урологічний буває постійним або тимчасовим, а за матеріалом виробництва – жорстким або м’яким. Крім цього, вироби класифікують на жіночі або чоловічі, що обумовлено будовою людського тіла.

Найчастіше урологічні катетери (види) розрізняють по органу, що зазнає медичним маніпуляціям:

 • для введення в сечоводи;
 • для ниркової миски;
 • уретральні;
 • для сечового міхура.

Моделі можуть оснащуватися декількома каналами, призначеними для промивань або введення лікарських засобів. Існує ще один різновид – катетер сечовий урологічний зовнішній, кінчик якого прикріплюється безпосередньо до мочеприемника. Використовується, як правило, в реанімаційних палатах, а також в процесі догляду за лежачими пацієнтами.

Особливості конструкції і експлуатації

Класичний катетер зовнішній урологічний являє собою трубку, через яку виводиться скупчуються сеча. Установка цього виробу іменується катетеризацією і рекомендується при різних медичних показаннях:

 • після проведених операцій, в процесі реабілітації;
 • в стані коми;
 • при затримці сечі внаслідок захворювань сечостатевої системи;
 • для проведення аналізу сечі, виведеної прямо з сечового міхура;
 • при промиванні або лікуванні сечового міхура.

Час перебування катетерів в організмі визначається матеріалом виготовлення і становить:

 • латексні – 7 днів;
 • силіконові – 30 днів;
 • з срібним покриттям – 90 днів.

Як правильно вибрати розмір катетера

Перш, ніж самостійно придбати виріб, обов’язково потрібно порадитися з фахівцем. Це дозволить вибрати катетер урологічний, розміри якого будуть точно збігатися з фізіологічними особливостями тіла. Виробники зазвичай пропонують власну шкалу позначень, і вказують на упаковці діаметр моделі.

Для маленьких розроблена спеціальна модель – катетер урологічний дитячий, який відрізняється не тільки розмірами, а й м’якістю наконечника. Конструкція виробів така ж, як і для дорослих, тому якщо дитині потрібна катетеризація, також важливо правильно підібрати діаметр і зупинити свій вибір на підходящої спеціалізованої моделі.

Особливості використання

Введення і видалення катетерів повинен здійснюється тільки в стерильних умовах. Щоб уникнути травмування слизової уретри, всі типи випускаються з гладкою поверхнею. У нас купити катетер урологічний досить просто, завдяки широкому асортименту моделей і детального опису кожного з них. Всі представлені вироби відрізняються високою якістю, а їх вартість варіюється в залежності від виробника, матеріалу виготовлення та тривалості експлуатації.