Як вибрати футбол ставки

7-29-2019

Как выбрать футбол ставки
Ключ до виграшу на високих коефіцієнтах складається з двох компонентів – вироблення правильного мислення і грамотного аналізу матчів.
Також хочемо вам порекомендувати футбол ставки
У беттінг сильний стереотип, що величина коефіцієнта прямо вказує на ймовірність виграшу, тому сама надійна стратегія – гра на низьких котируваннях. Це перемоги фаворитів, ставки начебто ТБ 5 або ТМ 5, високі плюсові фори та інші безпечні варіанти. Грати на більш ризикованих події багато хто просто – напросто бояться. Щоб позбутися від подібних страхів, потрібно зрозуміти одну просту і важливу річ: саме такі ставки і роблять касу букмекерів, тобто програють найчастіше.
Слабкий рівень підготовки гравців, які ставлять на низькі коефіцієнти. Частіше це новачки і любителі з невеликим досвідом. Слабкий гравець зазвичай прагне отримати прибуток тут і зараз, тому на низький коефіцієнт ставить суму побільше, щоб збільшити виграш.
У підсумку виходить ситуація, коли на високих котируваннях грати страшно, а на низьких – збитково. Відбувається так тому, що насправді величина коефіцієнта відображає не тільки ймовірність, але й фінансові ризики букмекера, тому не може сприйматися як об’єктивний показник. Для гравця ця величина повинна означати тільки одне – можливий виграш, але ніяк не шанси обраної ставки.
Ніхто і ніколи не може гарантувати прохід якої – небудь події з імовірністю в 100%, навіть у самої слабкої команди є шанси проти фаворита в окремо взятому матчі. Тому вихід з коефіцієнтом 5 має таке ж право на життя, як і Потрібно лише навчитися відстежувати матчі, де букмекер помилився і виставив котирування, що не відповідають реальному стану справ.
При формуванні лінії букмекер спочатку враховує статус супротивників, різницю між їх положенням в таблиці і вже в останню чергу реальну мотивацію і склад. Щоб навчитися правильно вибирати високі коефіцієнти для ставок, цю послідовність потрібно змінити з точністю до навпаки. Спочатку оцінювати мотивацію і можливості стартового складу обох команд, а вже потім все інше. Тоді помилки букмекерів стануть більш помітні, а ставки – прибутковіше.