Як вибрати дешеві авіаквитки

12-29-2018

Как выбрать дешевые авиабилеты
Як не дивно, але ціни на авіаквитки можуть значно відрізнятися, навіть на один і той самий рейс. Майже напевно, багато хто з летять в одному і тому ж літаку пасажирів, які купили свої квитки за різною ціною. Очевидно, що авіакомпанії хочеться максимально збільшити прибуток, балансуючи між заповненою власних рейсів і цінами конкурентів. Вміння покупки дешевих авіаквитків приходить з досвідом, але все-таки є загальна інформація, яку корисно знати кожному мандрівникові.
Також хочемо вам порекомендувати www.avia.tickets.ua
Як повідомляє сайт http://vreys.ru/pryamye-rejsy-moskva-kazan.html Основним фактором, що впливає на ціну квитка, є його тип або категорія. Всім відомі три класи авіаквитків: економ, бізнес і перший. Крім цього, авіаквитки належать до певної категорії, що накладає ті або інші обмеження. Звичайно, чим менше обмежень, тим дорожче квиток. До найдешевшої категорії відносяться авіаквитки економ-класу з повним обмеженням на обмін або повернення. У деяких авіакомпаній ця категорія називається . Основний мінус цієї категорії – неможливість повернути або навіть обміняти квиток. Однак у випадку впевненості в датах і можливості поїздки, це не є проблемою. Інформацію про обмеження слід вивчати до придбання квитка або до оплати авіаквитка в Інтернеті.
Маршрути прямування чартерних авіарейсів зазвичай обмежені популярними туристичними напрямками, крім того, немає ніяких гарантій придбання квитків. Посадочні місця чартерних авіарейсів зазвичай розподіляють великі туроператори і, в деяких випадках, виставляють на продаж кілька місць. Як правило, рівень обслуговування на чартерних рейсах поступається рівню обслуговування регулярних.
Бюджетні здійснюють авіарейси авіакомпанії низької вартості (від англ. ), також звані лоукостери. В Росії така маркетингова політика серед авіакомпаній поки зустрічається вкрай рідко, але в цілому по світу досить поширене. Приклад того авіакомпанії easyJet, airBerlin, Ryanair і інші. Яким чином бюджетні авіалінії примудряються продавати квитки за дійсно низькими цінами? Відповідь проста: економія на всьому. Це, звичайно, не стосується самих літаків – вимоги безпеки однакові для всіх. Однак пасажири можуть відчути економію з-за незручного часу вильоту, довгої реєстрації, додаткової оплати за багаж, більш частих затримок і скасувань рейсів, майже завжди платних напоях і їжі під час польоту. Зазвичай, бюджетні авіалінії не здійснюють рейсів, по тривалості перевищують 4 години польоту.