Як вибрати букмекерську компанію

8-18-2019

Діяльність букмекерських контор активно перейшла у віртуальний режим, практично всі букмекери мають власні сайти для прийому ставок. Вибір кращих букмекерських контор в Інтернеті дуже великий. Якщо в більшості міст є 3 – 5 букмекерських контор, то в Інтернеті їх десятки. Також хочемо вам порекомендувати Горилла БК, тут у вас є усі шанси на вийграш. Також можна реєструватися і робити ставки в іноземних гральних закладах. Але така велика кількість варіантів для ставок ускладнює вибір букмекера. Розглянемо кілька основних порад, які допоможуть правильно вибрати букмекерську контору.

Рада Між рейтингами на різних сайтах можуть бути відмінності. Але якщо одна і та ж контора знаходиться на декількох сайтах в топових позиціях, то варто звернути на неї увагу. Також можна поцікавитися думкою друзів і знайомих. Можливо, що хтось з них раніше робив ставки, може порадити певну букмекерську контору. Почитайте об’єктивні відгуки про роботу букмекерів в Інтернеті. Рада В різних конторах можуть бути різні коефіцієнти на один і той же результат. Це пов’язано з різним підходом до формування коефіцієнтів. В

они залежать від маржі букмекера. Наприклад, при ставці на чет чи непарне кількості голів в матчі ймовірність двох випадків приблизно однакова, якщо не брати до уваги нульову нічию. Гравцям буде вигідніше реєструватися на сайті, який пропонує коефіцієнти 1, 9. Рада Лінія — це перелік спортивних подій, на які приймаються ставки. Якщо ви бажаєте ставити на екзотичні види спорту, то потрібно заздалегідь звертати увагу на їх наявність в лінії.

Наприклад, керлінг або першість Парагваю з футболу. Розпис — це кількість варіантів результатів кожної події. Наприклад, на перемогу дають ставки всі букмекери, а от на те, заб’є гол один з гравців — далеко не всі. Рада Тут правило просте: чим більше способів, тим краще. Якщо ви віддаєте перевагу оплачувати покупки і послуги в Інтернеті за допомогою електронного гаманця, то обов’язково зверніть увагу, щоб ця платіжна система була в списку підтримуваних. Важливо заздалегідь ознайомитися з добовими і місячними лімітами на виведення грошей, а також дізнатися всі деталі верифікації аккаунта.
Також хочемо вам порекомендувати Горилла БК