Як вибрати бігову доріжку

10-31-2018

Как выбрать  беговую дорожку
Маються на увазі користувачі, які планують бігати час від часу або регулярно, і бажають проводити кардіотренування в домашніх умовах. У цьому випадку перевагу слід віддати біговій доріжці, призначеної для щоденних 45-хвилинних занять бігом, як бігова доріжка TC 2. Потужність двигуна в ній вже вище, і користувач має можливість вибирати різні тренувальні програми і змінювати кут нахилу до 10% для збільшення навантаження на м’язи ніг.
Також хочемо вам порекомендувати как выбрать беговую дорожку
Чим швидше ви йдете/біжите, тим більше довжина вашого кроку. Тому бігове полотно повинно відповідати вашій тренуванні. Для ходьби зі швидкістю від 1 км/год до 6 км/год чудово підійде полотно розмірами 100 см x 40 див. тобто, для цього випадку відповідає розмір доріжки для ходьби. Для бігу підтюпцем або джоггинга зі швидкістю 6 км/год до 8 км/год комфортним буде полотно розмірами 120 см x 40 см І нарешті, для бігу зі швидкістю 10 км/год, вибирайте полотно 130 см x 45 см або більшого розміру. Щоб переконати вас, немає нічого краще, ніж спробувати реально потренуватися на доріжці.
Одне з «комфортних» переваги занять на біговій доріжці! Хороші бігові доріжки часто оснащені системою амортизації, ступінь складності якій розрізняється в залежності від моделі. Вона знижує ударні навантаження на коліна і суглоби. Амортизація повинна відповідати вашому використання: під час ходьби м’яка амортизація забезпечить більший комфорт суглобів і почуття «відскоку». Для бігу більш жорстка амортизація забезпечить максимальний покидьок ноги і динаміку при використанні … а також меншу втрату енергії.
Ідеальна для збільшення м’язової роботи ніг, система нахилу допомагає варіювати тренування, моделюючи підйом під гору. Більше працюють м’язи нижньої частини тіла (сідниць, стегон) і преса (в тому числі торсу), збільшується витрата калорій (до 4 разів більше з кутом нахилу до 20%, наприклад!). Існує 2 типи систем нахилу: з ручним регулюванням, що вимагає зупинки тренажера для зміни кута нахилу, і з автоматичним регулюванням, що дозволяє змінювати кут нахилу під час тренування.