Як пройти співбесіду

10-27-2019

Как пройти собеседование
Для повної функціональності сайту необхідно увімкнути JavaScript. Для новоприбулих іммігрантів це особливий виклик, оскільки потрібно не тільки переконати потенційного роботодавця, що ви найкращий кандидат, але і зробити це потрібно на відмінному англійською. При цьому сама співбесіда може значно відрізнятися від того, до чого ми звикли вдома. Тому чим раніше ви почнете готуватися до майбутнього інтерв’ю, тим краще. В Америці не варто чекати швидкого проходження співбесіди та отримання швидкої відповіді. З моменту подачі резюме до офіційної пропозиції про роботу може пройти кілька місяців. При цьому процес включає в себе кілька інтерв’ю. Спочатку, як правило, проводиться телефонна співбесіда. Кандидати, які проходили його в IT – сфері, попереджають: ви можете зіткнутися з незвичайними акцентами, які важко зрозуміти навіть людям з хорошим знанням англійської. ви дізнаєтеся, як вести себе на співбесіді, що можна говорити роботодавцю, а що не варто, і навчіться вигідно презентувати себе. При необхідності викладач допоможе вам грамотно скласти резюме та супровідний лист. Матеріал підготовлений в партнерстві с. Онлайн – школа англійської мови Инглекслогин Skype: englex.
Також хочемо вам порекомендувати газета работа киев
Ми будемо писати вам тільки про найважливіше. Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США та імміграції в Америку. Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook. ‘Command/ Cmd’:’CTRL’) ‘ D щоб додати сторінку в закладки. Перевірте, будь ласка, ваш email для підтвердження підписки.
Марина Зінкевич, автор YouTube – каналу Zinkevych Family, 4 роки тому переїхала з родиною з України в США. У новому відеоблозі вона ділиться своїм досвідом і враженнями про американських продуктах.
Як я отримала свої перші водійські права в Америці і чому ходити в автошколу не обов’язково , – відповіла я, не повертаючи голови.
Адвокат, нотаріус, експерт з міжнародного права.
Цією колонкою я починаю серію розповідей про правомірних і неправомірних випадках переміщення дітей за кордон. Про те, як кожен з батьків може захистити свої права. Одним з моїх найбільших вражень було ставлення багатьох студентів до сну.
Зовнішні посилання надані для довідки. Перевірте, будь ласка, ваш email для підтвердження підписки.
Зовнішні посилання надані для довідки.