Як правильно доглядати за зубами

5-29-2019

Как правильно ухаживать за зубами
Як правильно доглядати за зубами і порожниною рота.

Стоматолог розповів про те, скільки разів на день потрібно чистити зуби, звідки з’являється запах з рота, можна жувати гумку, як підібрати пасту і зубну щітку. Ретельний догляд за порожниною рота і зубами — це не тільки основна міра профілактики захворювань, але і вплив на здоров’я організму в цілому, — розповів стоматолог – гігієніст Артем Буценко. — Доглядати за ротовою порожниною слід послідовно і постійно. По – перше, важливо регулярно (не менше одного разу на півроку) відвідувати стоматолога. По – друге, дотримуватися гігієни в домашніх умовах кожен день. Також хочемо вам порекомендувати dentlounge.com.ua

Похід в стоматологічний кабінет зовсім не означає, що фахівець обов’язково буде лікувати зуби. Якщо стан ротової порожнини задовільний, то стоматолог може запропонувати будь-оздоровчу процедуру, наприклад, відбілювання зубів. З дитинства всім відомо, що чистити зуби потрібно два рази в день. Щітку підбирають виходячи з особливостей ясен і зубів. Дорослі вибирають пасту виходячи з конкретних проблем, наприклад, для чутливих ясен. Вчені довели, що курці частіше всього страждають патологіями ясен і зубів. Тому від цигарок краще відмовитися.

Що стосується жувальних гумок, незважаючи на їх велику популярність, в реальності вони лише на короткий час освіжають подих, а на зуби і ясна можуть зробити шкідливий вплив. Є також продукти, які шкодять зубів і порожнини рота. З – за частого вживання солодкого, в тому числі напоїв, швидко розвивається карієс. Гостра, солона і кисла їжа, а також алкоголь дратують слизову і сприяють розвитку захворювань. Стоматологи забороняють одночасно вживати гарячу і холодну їжу.

Від цього на емалі зубів з’являються мікротріщини і, як наслідок, у них з’являється карієс. Протягом дня в ротовій порожнині накопичується і розмножується багато мікроорганізмів і бактерій. Тому правильний і необхідний ретельний догляд.