Як кинути пити,якщо ніщо не радує

6-15-2020

Як кинути пити ? Насправді, це нескладно,якщо знати заради чого. А ось як кинути пити, якщо в житті не радує. Немає інтересу в житті…І чому так виходить….. Також, спочатку хочемо вам порекомендувати лечение алкоголизма стоимость, эффективно, та  за кращою ціною.

Отже, насправді питання це — «як кинути пити» при удаваній своїй простоті — нетривіальний. Здавалося б, як це, як, навіщо кидати пити? Похмілля з ранку, здоров’я, ще чогось- начебто очевидні речі. Начебто очевидна річ, але насправді для дуже багатьох людей питання «заради чого варто кидати пити», стоїть на першому місці.

І серед таких людей свого часу був я. Притому можна помітити цікаву особливість, тобто чим вище рівень у питущої людини доходів, тобто бухають ж у нас і бізнесмени, і мільйонери, мультимільярдери, тим менше у нього сенсу кинути пити — уявного. Тому що звичайний середньостатистичний громадянин ще мріє з’їздити на Канари, мріє побачити світ, мріє купити нову машину, щось спробувати в цьому житті і алкоголь йому заважає, і начебто здається, що все це просто.

То у людини, у якої вже все матеріальне було в цьому житті, не розуміє «а заради чого ? Так, блін, це ж у мене вже було, і це було», він розчарувався в житті. І ось він триває бухати. Зараз я вам розповім, що з цим робити насправді і чим це викликано.

Справа в тому, що ви, напевно, дуже часто зустрічали таку фразу про те, що «алкоголь стирає грані особистості», так? Насправді ця фраза не общефилософская, вона дуже точна. Тому давайте ми розберемося, що ж у нас таке «грані нашої особистості», риси особистості.

Це, перш за все, наш характер, це, перш за все, наші прагнення, наші бажання, наші мрії, тобто цілі, якими ми рухаємося. Зрозуміле справа, що особистості бувають різні, відповідно, у кого-то там мету купити квартиру в іпотеку, у кого-то зробити світ кращим і т. д. і т. д. Але коли людина вживає спиртне і робить це дуже багато, дуже часто, вся його життя починає крутитися навколо випивки.

Так було у мене,так було практично у всіх моїх знайомих, так було практично у всіх тих людей, яким я допомагав розібратися з проблемами спиртного, тобто відносини з алкоголем. Зробив роботу – треба випити, хороша погода – треба випити, паршива погода – треба випити, не зробив роботу – так пішло воно все, треба випити! І це постійне «треба випити» і постійне обертання навколо випивки. Вся життя починає крутитися навколо цієї нагороди, треба себе нагородити.

Нагородити, або, навпаки, забити на все, щоб було не соромно випити. Але так чи інакше, вся моя життя в певний момент в ті роки крутилася навколо випивки. Заробив грошей – випив, добре провів переговори – випив, хреново пройшли переговори, блін, – треба розслабитися, випити. Випити, випити, випити, випити, випити…

І ця сама мета – випивка ,вживання алкоголю, перебування в цьому стані зміненої свідомості. І цей стан – це мета. Вона починає замінювати вам всі інші цілі і все інше здається якимось далеким, неважливим, сумним, взагалі-то абсолютно позбавленим сенсу.

Діти? Господи, навіщо. Бізнес, ще щось, кудись поїхати – так накачу зараз 100 грам і нормально, сонечко, цвіте, пахне, музичку включу, випивку, вип’ю ще, бухну, кайфово ж. Навіщо кудись їхати, щось підривати, що з собою робити?

І це саме прагнення до випивки, коли вся ваша життя крутиться навколо того, що треба б випити, заслужив-не заслужив і т. д.