як кава впливає на потенцію чоловіків

7-28-2020

Улюблений нами підбадьорливий напій насичений сотнями активних речовин. Природно, що кава певним чином впливає на зміну нашого самопочуття. Багато медичні аспекти ми вже розбирали, прийшла черга поговорити і на делікатні теми. Як кава впливає на потенцію? Питання, яке хвилює не тільки сильну половину, але і дбайливих жінок, які хочуть, щоб чашечка ранкового напою для чоловіка несла лише бадьорість і здоров’я.  Рекомендуемо почитати на сайті     panorama.if.ua  

Прочитавши всі матеріали, якими рясніє Мережу, а також околомедицинские журнали, можна вирішити, що у медиків і вчених існують два абсолютно протилежних думки, про вплив кави на потенцію.

Кава шкідлива для потенції

Такий висновок роблять британці, які проводили дослідження в Кембриджі. Ось їхні аргументи.

  • В напої містяться рослинні аналоги естрогену, званого «жіночим» гормоном. При поглинанні кави у великих кількостях, речовина буде накопичуватися в тканинах, поступово послаблюючи чоловічу силу.
  • Після чашки кави організм відчуває прилив сил і енергії, схожа з ейфорією. Нервова система приходить в збуджений стан. Якщо робити це занадто часто, то розвивається стійкість до подразника, і порушення стає все менше, що неодмінно позначиться на потенції.

Розчинна кава і потенція

Має сенс згадати ще про один неприємний факт, який встановили медики.

Розчинна кава негативно впливає на потенцію. Особливо небезпечний порошковий або гранульований напій перед побаченням. Він може слугувати причиною порушення роботи судинної системи, викликавши несподівану слабкість, запаморочення і навіть непритомність.

Медики пов’язують це з надмірним збудженням нервової системи та зниженням рівня заліза в крові, що в свою чергу, призводить до нестачі постачання органів киснем. При збудженні відбувається додатковий відтік крові від головного мозку, і ще більший дефіцит кисню. Звідси неприємні запаморочення і навіть втрата свідомості.

При вживанні натурального кава таких серйозних наслідків не зафіксовано.

Кава корисна для потенції

Таку заяву зробили вчені Бразилії після проведеного дослідження. Які дані дозволили зробити такий обнадійливий висновок.

  • Постійні споживачі ранкової чашки кави демонструють більшу сексуальну активність, ніж ті чоловіки, які віддають перевагу чай і молоко.
  • Запах кави володіє дією, подібною з природним афродозиаком, і підвищує потяг.
  • Регулярний прийом підбадьорливого напою підвищує вірогідність зачаття дитини від такого чоловіка. Справа в більшій рухливості сперматозоїдів у любителів кави.

Взаємозв’язок кави і потенції

Здавалося б, висновки наведені вище взаємовиключні, але давайте розберемо їх докладніше.

В роботі британських учених мова йде про великих порціях кави – від 6 чашок і більше. Бразильці перевіряли наслідки набагато більш помірних доз. Англійці роблять упор на короткострокову дію напою, заміряючи показники відразу після вживання, а латиноамериканських спеціалістів цікавив пролонгований, продовжений у часі ефект. Вони робили контрольні виміри через декілька годин після кавування.

Безпечною для здоров’я дозою кофеїну вважається від 300 до 500 мг в добу, ця кількість міститься в трьох-чотирьох чашках.