Вода — вчимося спілкуванню з водною стихією

409

Ми звикли вважати, що вода може принести тільки користь. Але, на жаль, це не зовсім так. І якщо ми не вміємо правильно користуватися цією розумною субстанцій, то може втратити те, що нам дорого. Вода має властивість не просто нести всі наші неприємності, вона взагалі нейтралізує все, про що ми думаємо.

Особливо потрібно бути обережним, коли приймаємо ванну або душ. Все, про що ви думаєте в цей момент, вода змиває з вас геть, залишаючи вашу ауру абсолютно чистою. Так, якщо при купанні ви думаєте про щось погане, якщо ви погано себе відчуваєте, то вода допоможе вам, понесе з собою всі ваші неприємності, змиє з вас всі хвороби. Але якщо ви йдете у ванну з хорошими думками, з гарним настроєм, то вода і це з вас змиє.

Дуже часто людина йде у ванну в хорошому настрої, він думає про те, що все в його житті добре і стабільно. Але як він потім дивується, що після такої приємної процедури, як прийом душу, можна різко відчути себе погано, сили покидають, і залишається одне бажання, прилягти і відпочити. Адже не дарма наші предки завжди говорили, що в лазні співати не можна, особливо пісні про щастя, про любов, про веселого й гарного життя – вода все змиє.

Найкраще йти в душ, думаючи про те, від чого ви хочете позбавитися. Якщо у вас погане здоров’я, що дуже турбує, то думайте про це, і вода все це змиє і віднесе. Якщо у вас постійно не вистачає грошей, то думайте про це, не мрійте і не думайте про те, де ви будете ці гроші діставати. Думайте тільки про те, як вам важко, і дуже скоро ви побачите, що вам стане легше. Ваші плани щодо заробляння грошей перестануть зриватися. Це дуже важливо, оскільки, ми дуже часто не можемо зрозуміти, чому на нас сиплеться стільки неприємностей, а, здавалося б, безпрограшні варіанти роботи, зриваються.

Думати про хороше поруч з водою можна тоді, коли ви тримаєте в руках склянку води та збираєтеся цю воду випити. Ось тоді все, про що ви будете думати, піде вам на користь. Зате в цьому випадку можна думати про хвороби, які вас оточують, про безгрошів’я, тому що саме ця вода не тільки залишить все погане при вас, але і примножить ваші неприємності. Будьте уважні з водою, приймайте правильно душ і ванну, пийте правильно воду, і у вашому житті все буде чудово.