Виведення із запою

10-13-2020
Виведення із запою: чому варто звернутися до фахівців - новости Украины, -  LIGA.net

Алкоголізм – це хронічне захворювання, яке пов’язане з патологічною тягою до вживання спиртних напоїв. Хвороба розвивається непомітно для людини, починаючи від епізодичного пияцтва, закінчуючи тривалими запоями. Поступово пацієнт втрачає волю і не може протистояти бажанню випити. Різкий відмова від алкоголю провокує психози і зриви. Тому в боротьбі з алкоголізмом потрібна допомога кваліфікованих фахівців. Також хочемо вам порекомендувати выведение из запоя в Харькове в наркологічному центрі в Харкові “Хелп”.

Алкоголізм має три стадії стадії:

  • Нечасте вживання алкоголю з постійним підвищенням дози для отримання ейфорійного ефекту;
  • Синдром відміни (абстиненція) – регулярне важке похмілля після випивки;
  • Втрата здатності контролювати бажання випивати, повна втрата особистісних якостей. Розвиток хронічних захворювань.

Запої можуть виникати вже на другому етапі хвороби. В цьому випадку періоди вживання алкоголю можуть тривати кілька днів поспіль, так як пацієнту щоранку потрібно позбутися від похмілля.

Що таке запій

Про запої кажуть в тих випадках, коли людина, що страждає на алкоголізм, вживає спиртні напої протягом доби і більше. Вийти з запою самостійно складно. Надмірне вживання алкоголю викликає «синдром відміни». На наступний день пацієнт відчуває головний біль, спрагу, нудоту, відчуття повної дезорієнтації. Для зняття синдрому він змушений знову вживати міцні напої, ніж провокує новий запій.

Виведення із запою – це наркологічна процедура, спрямована на розрив такого циклу алкоголізації і абстиненції. При тривалому прийомі спиртних напоїв і різкому припиненні може виникнути явище, назване в народі білою гарячкою. При розвитку цього стану пацієнт бачить галюцинації, стає агресивним, дезорієнтованим і становить небезпеку для оточуючих. Тому краще довіритися кваліфікованим фахівцям. Сучасні методи детоксикації, допоможуть швидко повернути людину в суспільство.

можливі ускладнення

Якщо при запої і важкому алкоголізмі не надати допомогу вчасно, то висока ймовірність виникнення важких ускладнень захворювання:

  • психічних розладів;
  • гострих патологій серцево-судинної системи, в тому числі інфаркту міокарда;
  • інсульту – це стан зустрічається не рідше, ніж попереднє, при цьому ризик його виникнення вище у пацієнтів, які намагаються самостійно вийти з запою без використання дезінтоксикаційну терапію і допоміжних засобів;
  • алкогольного делірію (білої гарячки) – виникає при різкому відмову від алкоголю, якщо пацієнт до цього був в запої кілька днів;
  • тромбоемболії легеневої артерії – закупорка великих кровоносних судин, часто є причиною смертельного результату при алкоголізмі.

Виведення із запою за допомогою фахівців нашої клініки проводиться найбільш безпечним для пацієнта способом. Ми підбираємо схему лікування таким чином, щоб враховувати особливості організму, наявність супутніх патологій і ступінь тяжкості алкоголізму.