Відвари для лікування атеросклерозу

472

Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтеся про один з найпростіших, але досить ефективний спосіб профілактики і лікування атеросклерозу – відвари з лікарських рослин! Зібрані нижче засоби є повністю безпечними, а їх приготування не забере у Вас багато сил і часу!

Унікальні відвари для лікування атеросклерозу:
Рецепт перший.

Для приготування часникового засіб проти атеросклерозу необхідно взяти приблизно п’ятдесят грам ретельно очищеного і промитого продукту, після чого подрібнити її в блендері або ступці до стану кашки. Тепер залийте вийшло пюре половиною склянки горілки і закрийте ємність кришкою. Приблизно через тиждень потрібно заварити дві чайних ложки лікарської ромашки склянкою киплячої очищеної води і додати пів десертної ложки приготованого кошти. Дайте суміші настоятися десять хвилин, а потім випийте її повільними ковтками. Повторюйте процедуру (по склянці двічі на день протягом одного місяця. Для посилення ефекту і пом’якшення смаку в суміш можна додати пів чайної ложечки липового меду.

Рецепт другий.

Необхідно залити чотириста – п’ятсот грамів добре просушених горобиновий ягід і жменю шипшини п’ятьма повними склянками гарячої води, після чого поставити ємність з сумішшю на повільний вогонь і проварити півтора – два години. По завершенні вказаного часу процідіть відвар через сито або марлю, дайте йому охолонути і приймайте по одній повній столовій ложці перед кожним прийомом їжі (за п’ятнадцять хвилин). Приблизна тривалість лікування: одна – два тижні.

Рецепт третій.

Щоб приготувати такий відвар для лікування атеросклерозу слід залити дві столові ложки подрібнених сухих коренів кульбаби двома склянками води, після чого поставити суміш на водяну баню і варити до уварювання половини початкового об’єму. Тепер процідіть відвар через чисту марлю, складену в декілька шарів і приймайте по три великих ложки двічі на день за тридцять – сорок хвилин перед прийомом їжі.

Рецепт четвертий.

Для приготування наступного народного відвару проти атеросклерозу Вам будуть потрібні тільки цілі, не пошкоджені рослини конюшини лугового. Отже, необхідно залити літром гарячої, але не киплячої очищеної води близько тридцяти грам конюшини, після чого уварити рідину до половини обсягу на повільному вогні, а потім процідити рідину через марлю. Тепер додайте в суміш ложку натурального рідкого меду і третина чайної ложечки кориці. Готовий відвар приймають по половині склянки в день протягом семи – десяти днів