Відновлюючі вправи Гейші. Через місяць не впізнаєте себе в дзеркалі!

493

Хочете залишатися молодою, стрункою та здоровою ?

Ось кілька найпростіших вправ з арсеналу гейш, які дозволять вам довгі роки залишатися у відмінній формі як зовні, так і внутрішньо.

Комплекс вправ «Початок радісного дня»

Виконуйте вправи, ледь прокинувшись, в ліжку.

Потріть долоні один об одного, поки вони не зігріються. Потім закрийте ними очі. Відчуйте, як тепло рук передається вашим очам.

Стисніть руки в кулаки, потріть один про одного до зігрівання. Потім проведіть кісточками пальців по бровам – від перенісся до скронь.- 3 рази

Поверніть голову направо наскільки можете) . 10 секунд утримуйте розфокусований погляд в цьому напрямку. Теж саме ліворуч. – 3 рази

Покладіть голову на потилицю і зробіть три повних кола очима. Постарайтеся максимально задіяти не внутрішні м’язи очей, а м’язи навколо очей.

Подушечками пальців постукайте по нижній щелепі, рухаючись від вуха до підборіддя. Потім підніміться по щокам, рухаючись по напрямку до рота, потім навколо рота, від перенісся навколо очей і на лобі від центру до скронь.

Закрийте рот і проведіть язиком по зовнішній стороні нижніх зубів, потім з внутрішньої. Потім також по верхніх зубах. – 5раз.

Постукайте зубами так, щоб десни вібрували – 10 разів

Великим і вказівним пальцем помасажуйте вуха зверху вниз. – 5раз

Розведіть і стисніть пальці рук так, щоб кисті виглядали як лапа тварини. Потім з натиском помасажуйте такими кистями голову, від лоба до потилиці.

Напруженими долонями натискайте на потилицю – 10-15 разів

Внутрішньою поверхнею кулака злегка постукайте по грудній клітці – 10 разів

Сядьте і протягом 30 секунд розтирайте область попереку і нирок.

Покладіть руки на коліна. Обертальними рухами масажуйте коліна – 30 секунд

Ретельно розітріть кожну стопу обома руками.

Тепер ваше тіло прокинулося.

Можна виконати ще дві вправи з ранкової програми гейш.

«Золота рибка».

Ляжте на спину, витягнувши руки . Ноги прямі, щільно притиснуті до підлоги. Шкарпетки на себе, п’яти впираються в підлогу. Тягніться ногами в одну сторону, а руками в іншу. При цьому намагайтеся вібрувати і тремтіти всім тілом, немов рибка, выпрыгнувшая на берег.

Щоденне виконання цієї вправи регулює роботу всіх органів і систем, приводить в порядок хребет, нормалізує кровообіг.

Вправа для здорових вен і капілярів.

Ляжте на спину. Під шию покладіть скатанное валик в рушник або подушку так, щоб під шиєю була зручна опора. Підніміть вгору прямі руки і ноги. Стопи тягніть на себе. Вирівняйте дихання і починайте дрібно трясти кистями і стопами так, щоб вібрація переходила по ногах і руках на тіло. Намагайтеся не згинати ноги в колінах і поступово збільшуйте темп. Це вправа розганяє кров, перешкоджає її застою, що сприятливо позначається на венах і органах малого тазу. Крім того, воно допоможе вам придбати красивий і здоровий колір обличчя.