ВЕРТЕБРОЛОГІЯ

7-30-2019


Основним напрямком діяльності центру вертебрології є лікування та реабілітація захворювань хребта і суглобів.
Також хочемо вам порекомендувати https://vidnovlennya.center/line/vertebrologiya/
Для надання якісної допомоги пацієнтам в центрі вертебрології і реабілітації працюють кваліфіковані спеціалісти: лікар-вертебролог, ортопед – травматолог, мануальний терапевт, реабілітологи, інструктори з лікувальної фізкультури, масажисти. Для кожного відвідувача центру здійснюється індивідуальний і комплексний підхід у вирішенні його проблем.
У центрі вертебролгии проводиться комплексне обстеження і лікування захворювань хребта і суглобів, яке включає консультацію лікаря, проведення інструментальних та лабораторних методів діагностики захворювань. У центрі вертебрології і реабілітації проводиться також широкий комплекс лікувальних та реабілітаційних процедур, до яких відносяться: витягування хребта, ударно – хвильова терапія, масаж, мануальна терапія, остеопатія, лікувальні блокади, виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок.
Для реабілітації хребта та суглобів у нашому центрі проводиться лікувальна фізкультура, кінезітерапія, за допомогою яких можна досягти хороших результатів у відновленні порушених функцій хребта, зміцнити м’язовий каркас і закріпити досягнуті ефекти лікування.
Вертебрологія – розділ медицини, завданням якої є лікування, діагностика та профілактика захворювань хребта і пов’язаних з ним захворювань, заснованих на синтезі знань ортопедії, травматології, неврології, мануальної терапії, рефлексотерапії.
ЛФК, фізіотерапію, масаж, носіння ортопедичних корсетів і комірів, зміна способу життя і поведінки, дієту і т. Основною метою лікаря вертебролога є діагностика та лікування захворювань хребта і пов’язаних з ними ускладнень. Розуміння того факту, що функціональний стан хребта впливає на здоров’я організму людини в цілому, сприяє прогресу вертебрології як медичної спеціальності. Ще Гіппократ стверджував, що: Хребет – це стрижень здоров’я, основа всього нашого організму. Проблеми з хребтом в тій чи іншій мірі відчуває кожна людина, починаючи з 20-річного віку. Як наслідок – зниження активності, головний біль і загальний дискомфорт. Хвороби суглобів і хребта не дають нам повноцінно жити і працювати, забирають у нас сили і дорогоцінний час. Своєчасне і ефективне лікування хребта дозволяє вам швидко позбутися від таких неприємних симптомів, як головний біль, біль у спині та інших відчуттів, що викликають дискомфорт. Ми пропонуємо природні і абсолютно нешкідливі для здоров’я процедури, які допоможуть зняти біль, напругу і втому. Для кожного пацієнта підбирається індивідуальна комплексна програма лікування.