У ВАС БОЛІ В СУГЛОБАХ, СПИНІ, НОГАХ, ШИЇ?

514

Купіть в будь-якому магазині 150 р. будь-якого харчового желатину (цього вистачить на повний курс лікування на 30 днів). Увечері залийте 5 г желатину (дві чайних ложки без верху) чвертю склянки охолодженої в холодильнику води.

Дайте розчину настоятися при кімнатній температурі. Коли желатин набубнявіє, ця маса за ніч перетвориться на желе. Вранці випийте цю суміш натщесерце. Якщо вам неподобається її смак, можете додати в неї сік, мед, йогурт або сметану. Що завгодно, лише б ви могли це проковтнути.

Повторюйте цю процедуру 7 днів поспіль. Люди, які слідують цим рецептом, кажуть, що він дійсно усуває болі в спині, ногах і хребті. Через тиждень вони перестають їх помічати!

Повний курс лікування триває один місяць. Проходити її можна не частіше, ніж раз на 6 місяців. Це перевірений спосіб відновити «мастило» суглобів. Багато людей не вірять, що це працює. І воліють замість желатину використовувати повні хімії знеболюючі ліки. Їм не вселяє довіри такої «примітивний» спосіб лікування.

Чому желатин корисний для суглобів?

Желатин — це продукт тваринного походження, який одержують у результаті переробки сполучної тканини великої рогатої худоби — сухожиль, кісток, колагену. Тому він чинить позитивний вплив на стан внутрішніх волокон і дрібних судин. Плюс до всього, він містить дві амінокислоти: пролін і гидросипролин. Обидві ефективно відновлюють сполучну тканину організму. І ще. Желатин стимулює зростання і обсяг сполучних тканин, що дуже важливо у випадку з ураженими суглобами.

Ось ще корисні властивості желатину:

Зміцнює суглоби і м’язи серця;
Покращує обмін речовин;
Збільшує розумові здібності;
Підтримує здоровий стан шкіри;
Надає зв’язках і сухожиллях еластичність;
Запобігає розвитку остеопорозу та остеоартриту;
Прискорює ріст і зміцнення структури волосся і нігтів;
Врятує від дисплазії.