Ці 6 хитрощів зроблять твій живіт плоским і підтягнутим за короткий термін! Стань краще вже зараз.

416

1. Виключи з раціону сіль

Перестань солити їжу, і живіт тут же почне танути! Сіль сприяє набряканню тіла, солона їжа — зовсім не корисна. Краще їсти сіль зрідка і замінювати її різними натуральними спеціями і травами.

Згадай про те, що гарний живіт не любить солону їжу, коли в наступний раз рука потягнеться посолити салатик. Коли відвикаєш від запас підсоленій їжі, відчуваєш справжній смак продуктів і солі вже не хочеться.

2. Низкоуглеводная дієта

Їж більше білків і овочів і постарайся виключити з раціону вуглеводи. Хоча б на тиждень — ти відразу відчуєш результат. Що можна їсти: яйця, сир, сир, горіхи, нежирне м’ясо, рибу, овочі, зрідка — коричневий рис.

Категорично не можна — картоплю, макарони, хліб у всіх його проявах. Протримавшись на такій дієті всього лише один тиждень, ти зможеш відмітити суттєве зменшення обсягів живота. Але і звіряче почуття голоду не буде тебе переслідувати, багаті білками продукти дадуть тобі достатньо енергії для всіх важливих і не дуже справ.

3. Ніякого молока

З молочних продуктів залиш в меню тільки сир, все інше — геть. Лактоза, яка міститься в молоці, специфічний продукт. Він може у багатьох людей викликати проблеми з травленням. Щоб живіт став менше, треба звести нанівець всі продукти, які погано впливають на шлунково-кишковий тракт.

4. Тільки правильні фрукти

Можна їсти цитрусові і ягоди, яблука — зрідка. Щоб позбутися живота, потрібно прибрати з їжі всі джерела вуглеводів, навіть фруктозу, яка присутня в багатьох фруктах. Так що ніяких бананів і груш є не треба. Апельсини, грейпфрути, ківі — чудова альтернатива!

5. Забудь про гостру їжу

Гостра їжа сприяє виділенню великої кількості шлункового соку, ніж зазвичай. Іншими словами, стимулює апетит. Так що залиш перець чилі в спокої, тобі це абсолютно не потрібно під час дієти. Пам’ятай, що важливо харчуватися в комплексі, якщо ти зневажливо поставишся хоча б до одного з цих пунктів — результат буде в рази гірше.

6. Консерванти тобі не потрібні

Алкоголь, цукор, оброблена їжа з різними хімічними добавками — залиш всі ці шкідливі продукти. Твій живіт хоче бути красивим, не заважай йому, перестань собі шкодити і приймати в їжу справжня отрута.

Консерванти містять трансжири, що відразу виявляться в тебе на животі й боках. Алкоголь дуже калорійний продукт. Про цукор і мови не може бути, заміни його у крайньому випадку медом, зовсім невеликою кількістю.