Тримати себе за палець 20 секунд. Результат просто вражаючий!

467

Японські цілителі вважають, що руки є провідниками енергії, яка протікає по енергетичних каналах, що проходить через тіло людини.

Прикладаючи долоні до окремих місць на тілі і складанням пальців в різні мудрі, можна направляти енергетичні потоки до певного органу.

Крім того, згідно зі стародавнім китайським мистецтва рефлексотерапії (метод лікування голковколюванням (акупунктура), що ґрунтується на подразненні нервових закінчень і вузликів), кожен палець на руці пов’язаний з певною емоцією і органом тіла.

Джин шин джитсу — це практика, тісно пов’язана з медитацією. Масажуючи пальці на руках або больові точки на тілі і при цьому дихаючи правильно, ви входите в особливий стан свідомості, і саме в такому стані вам найлегше впливати на свої емоції і відчуття.

Виявляється, пальці рук — це головні «генератори» страхів, тривоги, дратівливості і невпевненості в собі. Масажуючи або легенько стискаючи їх, ви не тільки позбавляєтеся від негативних емоцій, але і сприяєте поліпшенню стану певних органів тіла.
Великий палець: тривога і головні болі

Великий палець безпосередньо пов’язаний з такими станами, як депресивність і тривожність. так само він «контролює» стан селезінки і шлунку.

Якщо ви помітили, що останнім часом стали більш схильні до неврозів або страждаєте від частих головних болів, стисніть великий палець долонею іншої руки.

Стисніть палець досить сильно, але і не затискайте теж. Затримайтеся в такому положенні 3-5 хвилин. Це відмінно впливає на мозкову діяльність.
Вказівний палець: розчарування і м’язові болі

Цей палець «відповідає» за виникнення страху і збентеження, а також «контролює» роботу нирок.

Фахівці Массачусетського університету довели, що масування вказівних пальців дійсно позитивно впливає на хід лікування ниркових хвороб. Також це допомагає полегшення м’язової і болів в спині.

Середній палець: втома і гнів

Якщо ви відчуваєте себе втомленим і роздратованими, стисніть міцно середній палець і також затримайтеся в цьому положенні на 3-5 хвилин.

Це допоможе не тільки позбутися від негативних емоцій, але і позитивно позначиться на роботі печінки. Крім того, ця вправа сприяє зниженню кров’яного тиску і зниження тривожності.

Безіменний палець: проблеми з травною системою і песимізм

Бажаєте позбавитися від негативних емоцій і невпевненості в собі? Сконцентруйте свої сили й енергію на безіменному пальці.

Також масаж цього пальця позитивно впливає на роботу травної та дихальної систем, що зменшує болі в області грудей і нирок. Не забувайте, що при виконанні цих вправ потрібно дотримуватися спокій і контролювати дихання

Мізинець: стрес і нервозність

Цей пальчик «контролює» самооцінку. Якщо ви відчуваєте, що останнім часом вона у вас необґрунтовано низька, можливо, мізинця не вистачає енергії і крові концентрації.

Масажуючи цей палець. сконцентруйтеся на тому, що робите, відкиньте всі зайві думки, думайте тільки про хороше. Ця вправа також відмінно підійде тим, хто страждає від проблем з нервовою системою або болю в грудній клітці.

Долоня: напруженість, нудота

Натисніть на центр долоні, зробіть 3 повних вдиху і видиху, послабити тиск і повторіть цей цикл знову. Робіть це декілька разів, щонайменше, до того, як відчуєте, що почуття нудоти проходить.

Згідно з дослідженнями Массачусетського університету, така вправа допомагає позбутися не тільки від нападів нудоти, але і допомагає при діареї і запорах.

Стислі разом долоні: стабілізація стану розуму і нормалізація кровотоку

Цей жест сприяє найбільш швидкому входженню в медитативний стан і «працює» майже так само, як попередній. Крім того, за деякими даними, натиснення долонь один на одного допомагає підсилити приплив крові до нирок і кишечнику.

Обов’язково спробуйте ці поради. Вони дійсно чудово працюють. Не варто терпіти больові відчуття, адже їх можна побороти за допомогою декількох рухів пальцями.

Поділіться цим методом з своїми друзями, подаруйте їм здоров’я
і гарний настрій!