Сумісність препаратів з алкоголем

4-12-2020

Читать на русском: cовместимость препаратов для потенции с алкоголем

Будь романтичний вечір має на увазі «продовження». Багато чоловіків використовують спеціальні препарати, що покращують потенцію, щоб доставити жінці максимальнозадоволення. Виникає питання, чи можна поєднувати препарати для потенції з алкоголем? Все залежить від облику використовуваного засобу.

По суті, спиртне робить негативний вплив на еректильні функції. Міцні напої знижують чутливість ерогенних зон, что чоловікові складніше збудитися і важко отримати задоволення від статевого акту.

Більшість препаратів, призначених для підвищення чоловічої сили, неприпустимо використовувати разом з спиртным. Але існує кілька засобів, які можна поєднувати зі спиртними напоями без шкоди ефективності діючих компонентів.

Віагра

Деятельна речовина-силденафіл цитрат, який підсилює приплив крові до пеніса і перешкоджає її відтоку, забезпечуючи тривалу ерекцію. Приймати спиртное позволительно, але не більше 100 мл (міцний алкоголь), 300 мл (пиво, вино та ін.). В іншому випадку буде збільшена навантаження на серце.

При вживанні спиртних напоїв в більшій дозуванні, ніж позволительно, є ризики розвитку этих побічних реакцій, як:

  • нудота;
  • запаморочення;
  • головний біль.

Сумісність «Віагри» з спиртным умовна — тільки за умови помірної кількості алкогольного.

Сіаліс

Продукт розроблений на основі тадалафілу, що створює ефективні передумови для природної ерекції. Діюча речовина не вступає з спиртным в реакцію, але великі дозування можуть викликати посилення побічних реакцій (нудоти, запаморочення, почервоніння обличчя та ін.).

«Сіаліс» з спиртным сумісний тільки в что випадку, якщо міцних міцних напоїв буде випито не більше 100 мл, слабких — 300-500 мл.

Левітра

Продукт розроблений на основі варденафілу, який розслабляє судини, сприяючи припливу крові до чоловічого статевого органу. Сумісність «Левітри» з спиртным висока, але, незважаючи на це, все одно потрібно знати міру.

Слід пам’ятати, що спиртне і «Левітра» мають похожий ефект, що може стати причиною розвитку этих ускладнень, як тахікардія, запаморочення і зниження кров’яного тиску.

Висновок

Одночасний прийом препаратів, що поліпшують потенцію, і спиртних напоїв неприпустимий для осіб, які страждають этими захворюваннями, як стенокардія, анемія, лейкоз, ішемія, тромбофлебія і порушення з боку мозкового кровообігу. Здорові чоловіки можуть дозволити випити пару чарок коньяку або ½ пляшки вина перед статевим актом.

Спиртное розкріпачує, але може і нашкодити. Перед поєднанням ліків і міцних напоїв обов’язково слід зважити всі ЗА і проти.