Сольові повязки лікують багато хвороб.

578

Майже також працює англійська сіль (магнезія) в компресах, іноді при мастопатіях, ударах. Ще сольові ванни, промивання носа, протирання сольовим розчином обличчя від зморшок, промивання пазух носа… Це все перевірено і працює!

На жаль, цей рецепт, він не просто забутий, а спеціально витравлений з пам’яті і дискредитований фармацевтичними компаніями.

Даний розповідь був знайдений в старій газеті. Мова в ньому йде про дивовижні цілющі властивості солі, яку застосовували ще під час другої світової війни для лікування поранених солдатів.
Пише медсестра, безпосередньо бере участь у бойових діях
Під час війни я працювала старшою операційною сестрою в польових госпіталях з хірургом В. І. Щегловим. B відміну від інших лікарів, він успішно застосовував при лікуванні поранених гіпертонічний розчин кухонної солі.

На велику поверхню забрудненої рани він накладав пухку, рясно змочену сольовим розчином велику серветку. Через 3-4 дні рана ставала чистою, рожевої, температура, якщо була високою, опускалася майже до нормальних показників, після чого накладалася гіпсова пов’язка. Через 3-4 дні поранених відправляли в тил. Гіпертонічний розчин працював чудово — y нас майже не було смертності. Років 10 тому після війни, я скористалася методом Щеглова для лікування власних зубів, а також карієсу, ускладненого гранульоми. Удача прийшла вже через два тижні.
Після цього я стала вивчати вплив сольового розчину на такі хвороби, як холецистит, нефрит, хронічний апендицит, ревмокардит, запальні процеси в легенях, суглобовий ревматизм, остеомієліт, абсцеси після ін’єкції і так далі. B принципі це були окремі випадки, але кожен раз я отримувала позитивні результати. Пізніше я працювала в поліклініці і могла б розказати про цілому ряді досить важких випадків, коли пов’язка з сольовим розчином виявлялася більш ефективною, ніж всі інші ліки. Нам вдавалося виліковувати гематоми, бурсит, хронічний апендицит.

Справа в тому, що сольовий розчин має абсорбуючі властивості і витягає з тканини рідина з патогенною флорою.

Одного разу під час відрядження в район я зупинилася на квартирі. Діти господині хворіли на коклюш. Вони безперервно і болісно кашляли. Я наклала їм на спинки на ніч сольові пов’язки. Через півтори години кашель припинився і до ранку не з’являвся. Після чотирьох пов’язок хвороба зникла безслідно.

Потім була молода дівчина з аденомою грудної залози. Її чекала операція. Я порадила хворої до операції вдіяти сольові пов’язки на груди протягом декількох тижнів. Уявіть, операція не знадобилася. Через півроку y неї ж утворилася аденома на другий грудей. І знову вона вилікувалася гіпертонічними пов’язками без операції. Я зустріла ee через дев’ять років після лікування. Вона відчувала себе добре і про хворобу своєї навіть не згадувала.
Я могла б і далі продовжувати історії чудесного зцілення з допомогою пов’язок з гіпертонічним розчином. Могла б розповісти про викладача одного з курських інститутів, який після дев’яти сольових прокладок позбавився від аденоми передміхурової залози.
Жінка, що страждала на білокрів’я, після того, як на ніч одягала сольові пов’язки — блуза і брюки протягом трьох тижнів, знову повернула собі здоров’я. І таких випадків безліч

Практика застосування сольових пов’язок

1. Кухонна сіль у водному розчині не більше 10 відсотків — активний сорбент. Вона витягує з хворого органу всі нечистоти. Але лікувальний ефект буде тільки в тому випадку, якщо пов’язка повітропроникна, тобто гігроскопічна, що визначається якістю використовуваного для пов’язки матеріалу.
2. Сольова пов’язка діє локально — тільки на хворий орган або на ділянку тіла. У міру поглинання рідини з підшкірного шару в нього піднімається тканинна рідина з більш глибоких шарів, тягнучи за собою всі хвороботворні початку: мікробів, вірусів і органічні речовини. Таким чином, під час дії пов’язки в тканинах хворого організму відбувається оновлення рідини, очищення від патогенного чинника і, як правило, ліквідація патологічного процесу.
3. Пов’язка з гіпертонічним розчином кухонної солі діє поступово. Лікувальний результат досягається протягом 7-10 днів, а іноді і більше.
4. Використання розчину кухонної солі вимагає певної обережності. Скажімо, я б не радила застосовувати пов’язку з розчином концентрації понад 10 відсотків. B деяких випадках краще навіть 8-процентый розчин.
Виникне питання: куди ж дивляться лікарі, якщо пов’язка з гіпертонічним розчином так ефективна, чому цей метод лікування не застосовується широко? Все дуже просто — лікарі перебувають у полоні медикаментозного лікування…
Фармацевтичні фірми пропонують все нові і нові і більш дорогі ліки. На жаль, медицина — це теж бізнес. Біда гіпертонічного розчину полягає в тому, що він занадто простий і дешевий. Між тим життя мене переконує в тому, що такі пов’язки — чудовий засіб в боротьбі з багатьма недугами.

При нежиті і головних болях я накладаю кругову пов’язку на лоб і потилицю на ніч. Через годину-півтора нежить проходить, а до ранку зникає і головний біль. При будь-яких простудних захворюваннях застосовую пов’язки при перших же ознаках. А якщо все ж втратила час і інфекція встигла проникнути в горло і бронхи, то роблю одночасно повну пов’язку на голову і шию (з 3-4 шарів м’якого тонкого полотна) і на спину (з 2 шарів вологого і 2 шарів сухого рушника) зазвичай на всю ніч. Лікування досягається після 4-5 процедур. При цьому я продовжую працювати.

Кілька років тому до мене звернулася родичка. Її дочка страждала від гострих нападів холециститу. B протягом тижня я їй прикладала бавовняну рушник — пов’язку на хвору печінку. Складала його в 4 шари, змочувала в сольовому розчині і залишала на всю ніч. Пов’язка на печінку накладається в межах: від заснування лівої грудної залози до середини поперечної лінії живота, і в ширину — від грудини і білої лінії живота спереду до хребта ззаду.

Бинтується щільно одним широким бинтом, тугіше — на животі. Через 10 годин пов’язка знімається і на ту ж область на півгодини накладається гаряча грілка. Робиться це для того, щоб в результаті глибокого прогрівання розширити жовчні протоки для вільного проходження в кишечник збезводненої і згуслою жовчної маси. Грілка в даному випадку обов’язкова.

Сольовий розчин можна використовувати тільки в пов’язці, але ні в якому разі не в компресах.
Концентрація солі в розчині не повинна перевищувати 10%, але і не опускатися нижче 8%. Пов’язка з розчином більшої концентрації може призвести до руйнування капілярів в тканинах, в області накладення. Дуже важливий вибір матеріалу для пов’язки. Він повинен бути гігроскопічний. Тобто легко промокає і без всяких залишків жиру, мазей, спирту, йоду. Неприпустимі вони і на шкірі, на яку накладається

Пов’язка

Краще всього використовувати лляну і бавовняну тканину (рушник), багаторазово колишню у вживанні і не одного разу стиранную. B кінцевому рахунку, можна скористатися і марлею. Вона складається в 8 шарів. Будь-який інший із зазначених матеріалів — в 4 шаруючи. При накладенні пов’язки розчин повинен бути досить гарячим.

Вичавлювати повязочный матеріал слід середньо, щоб він був не дуже сухим і не дуже вологим. На пов’язку нічого не накладати. Прибинтувати ee бинтом або прикріпити лейкопластиром — і все.

При різних легеневих процесах (виключається при кровотечах з легень) пов’язку найкраще накладати на спину, але при цьому треба точно знати локалізацію процесу. Бинтувати грудну клітку досить щільно, але не здавлювати дихання.

Живіт бинтувати як можна тугіше, бо за ніч він звільняється, пов’язка стає вільною і перестає діяти. Вранці, після зняття пов’язки, матеріал потрібно добре прополоскати в теплій воді. Щоб пов’язка краще прилягала до спини, я на вологі ee шари кладу між лопатками валик на хребет і бинтую його разом з пов’язкою.

Ось, власне, і все, чим хотілося б поділитися. Якщо ви не змогли вирішити проблему в медичних установах, спробуйте скористатися сольовими пов’язками. Цей Метод зовсім не якась сенсація. Він просто-напросто був добре забутий.

Як правильно приготувати 10% сольовий розчин?

Ось опис рецепту:

1. Взяти 1 літр кип’яченої, сніговою або дощовою або дистильованої теплої води.
2. Покласти в 1 літр води 90 гр їдальні солі (тобто 3 їдальні ложки без верху). Ретельно розмішати. Вийшов 9-відсотковий сольовий розчин.
3. Взяти 8 шарів марлі, відлити частина розчину і потримати в ньому 1 хвилину 8 шарів марлі. Злегка віджати, щоб не текло.
4. Покласти 8 шарів марлі на хворе місце. Зверху покласти обов’язково шматок з чистої овечої вовни. Зробити це перед сном.
5. Прибинтувати всі бавовняною тканиною або бинтом, не застосовуючи поліетиленових прокладок. Тримати до ранку. Вранці зняти. А на наступну ніч все повторити.
Це дивно простий рецепт лікує багато хвороб, витягає токсини від хребта до шкіри, вбиває всі інфекції.

Лікує:
внутрішні крововиливи,
важкі внутрішні і зовнішні удари,
внутрішні пухлини і гангрени,
розтягуванні зв’язок, запалення суглобової сумки та інші запальні процеси в організмі.
Користуючись цим рецептом кілька моїх знайомих врятували себе від внутрішнього крововиливу, важкого удару, запальних процесів в колінної суглобовій сумці, зараження крові, смертельного результату при крововиливі в ногу при глибокій ножової рани, простудного запалення шийних м’язів…
Хочеться, щоб медсестра, яка відправила в газету цей рецепт, і професор, який лікував солдатів на фронті цим способом, довго-довго здравствовали. Низький їм уклін. І хочеться, щоб цим рецептом скористалися багато-багато гостро потребують в наш важкий час, коли дорогі медичні послуги не під силу пенсіонерам