Сироп солодки і Ентеросгель — чистка лімфосістеми

502

І ось сам рецепт:

— 1 столову ложку сиропу солодки розвести в склянці не дуже гарячої води і випити на голодний шлунок. Вся лімфа починає разжижаться. І не дивуйтеся, якщо у вас почне текти з носа наприклад. Через годину всі шлаки зібрані і розріджені солодкою зберуться у вас в кишечнику.

Найбільша кількість лімфовузлів знаходиться в кишечнику – їх десятки тисяч! І якщо в цей час в кишечник поступає сорбент — Ентеросгель паста, то вона збере всю грязь і виведе з організму.

— 1 столову ложку ентеросгелю потрібно запити склянкою води.

І тільки через1,5-2 години можна їсти. Ентеросгель Паста це найкращий ентеросорбент, він виводить тільки весь бруд з організму і залишає всі вітаміни і мінерали в організмі.

Курс очищення потрібно проводити 2 тижні. В результаті лімфа у вас буде йти знизу-вгору не 3 місяці, a пройде за 2 тижні. Завдяки цим рецептом у вас шкіра очиститься та покращиться здоров’я, пройде алергія, нормалізується тиск і багато всього іншого!

Спочатку може бути загострення, так як організм почне сильно очищатися, але через кілька днів все пройде. Таке очищення я порадила багатьом знайомим і всім родичам. У мене самої пройшов хронічний кашель, який тривав роками з незрозумілої причини. Обстежилася я багато раз, але лікарі нічого не могли виявити, a кашель залишався. Зараз же я не кашляю взагалі. У тата теж кашель зменшився, не пройшов зовсім, тому що він курить у великих кількостях вже 30 років. Також у тата очистилися гайморові пазухи, все життя мучився з ними, але в той час ми не знали, що причина — загрезненная лімфа, вона збиралася там зі всього організму, тим більше він неправильно харчується. І пройшли довічні головні болі у нього, теж викликані забрудненням. Тиск у нього стало як у 20-річного та тримається постійно. У мами пройшла алергія. Також лімфатичну систему лазня очищає і вживання в їжу сирих овочів, фруктів і ягід.

Ентеросгель можна замінювати іншими сорбентами, але ентеросгель це найкращий сорбент, який являє собою «розумну» губку з порами, розміри яких відповідають розмірам молекул шкідливих речовин. Корисні речовини препарат не сорбує. Ентеросгель не всмоктується в слизову шлунково кишкового тракту. Природним чином рухаючись по кишечнику, Ентеросгель вбирає в себе токсини, шкідливі бактерії і віруси і за 7 годин виводиться з організму.

Будьте здорові!