Що таке ВЕРТЕБРОЛОГІЯ

7-30-2019

Что такое ВЕРТЕБРОЛОГИЯ
КОРЕКЦІЯ ХРЕБТА МЕТОДОМ Вже 17 років – основна методика Інституту. Високоефективна при більшості захворювань хребта.
Також хочемо вам порекомендувати https://vidnovlennya.center/line/vertebrologiya/
Максимально безболісна, нетравматичная і безпечна методика ручного воздествия на заблоковані ділянки хребта.
Вже після першого сеансу більшість пацієнтів з гострим болем відчувають полегшення.
Курс занять в Центрі фінсько – німецькою методикою David комп’ютеризованих медичних тренажерах дозволяє ефективно зміцнити м’язовий корсет і відновити пошкоджені міжхребетні диски. В результаті Пацієнти надовго позбавляються навіть від важких проблем спини і суглобів.
Методика позбавляє від болю в спині при грижах, протрузіях, остеохондрозі в 90% випадків.
Інститут вертебрології та реабілітації встановив новий рекорд України.
НСК ” для встановлення нового Національного рекорду.
Найкраща операція – та, якої вдалось уникнути.
Будь-яка біль здатна вибити людину із звичного ритму життя. Особливо, коли мова йде про опорно – руховому апараті. Отже, діагноз «грижа міжхребцевого диска» поставлено, а варто поспішати на операційний стіл. Як поступити, щоб уникнути ускладнень.
Дорогі наші Пацієнти, ми раді анонсувати відкриття нової Філії в місті Львів.
Нова клініка для нас як нова дитина в сім’ї. Інститут вертебрології та реабілітації оголошує про старт програми післяпологової реабілітації на базі унікальних для України медичних тренажерів David.
Філія в Києві на вул.
Філія в Києві на вул. Окрема подяка доктору Рижову – тямущий фахівець, завжди вникає в суть питання. Процвітання вам і вашій компанії. Буду рекомендувати IVR всім своїм знайомим . Окреме і велике спасибі лікарю Ірині Аркадіївні і масажиста Алі Зейналову.
Хочу подякувати керівника інституту за професійний в.
Хочу подякувати керівника інституту за професійний і якісний підбір кваліфікованих співробітників, організацію роботи офісу в цілому. Окреме Спасибі масажистам Євгену Козину та Роману Тимофєєву, реабилитологу Яні Машталер. Після консультації і курсу масажів я переконався, що зі своїми проблемами я звернувся за адресою. В даний час відвідую заняття з реабілітації, закріплюю результат.
Дякую, буду Вас рекомендувати друзям і знайомим.
Вперше звернулася в минулому з проблемами.
Вперше звернулася в минулому з проблемами. Тепер з задоволенням ходжу для профілактики щорічно. З масажистів хотілося б відзначити Олександра Киселя і Кустовського Артура. Використання матеріалів сайту допускається тільки після офіційного дозволу.