Що таке шугарінг

4-26-2021

Шугарінг-ефективна і доступна техніка видалення небажаного волосся, яка виконується за допомогою спеціальної цукрової пасти. . Процедура стала популярною завдяки можливості проведення не тільки в салоні, але і вдома. Також хочемо порекомендувати відвідати сайт , тут Адекватные цены на депиляцию та супер спеціалісти .

Шугарінг – що це таке?

Для шугаринга використовуються різні види пасти:

  • низької щільності. М’яка паста, нагадує свіжий рідкий мед або тягучий сироп. Використовується для видалення дрібних безбарвних волосків на великих ділянках шкіри.
  • середньої щільності. Желеподібна суміш легкої структури. Застосовується для депіляції жорсткого волосся на всіх частинах тіла, вважається універсальною.
  • високої щільності. Тверда паста, схожа на зацукрований мед. Рекомендується використовувати для видалення жорстких волосків на чутливих ділянках тіла.

Це умовна класифікація-виробники вводять проміжні варіанти щільності продукції для того, щоб кожен бажаючий підібрав суміш, відповідну індивідуальним особливостям.

Техніки шугаринга:

1. Мануальний. Паста наноситься на шкіру, знімається руками. Бажано при цьому використовувати рукавички – так суміш не прилипає до рук, дотримуються правил гігієни. Рекомендовані цукрові пасти для мануальної техніки – середньої або високої щільності.

2. Шпательная. Суміш розподіляється і видаляється спеціальним пластиковим шпателем. Використовуються для такого способу щільні пасти.

3. Бандажний. Цукрова суміш фіксується і видаляється за допомогою бандажа – щільних паперових смужок. Застосовуються пасти низької або середньої щільності.

Ці методи депіляції використовуються як в домашніх умовах, так і в косметологічному кабінеті. Новачкам краще скористатися бандажної технікою, а шпателем обробляти делікатні зони (глибоке бікіні, пахвові западини).

Переваги та недоліки процедури

Переваги шугаринга:

  • ефективність. Завдяки тягучій структурі, суміш захоплює волосся, міцно фіксує. Видаляється не тільки зовнішній волосяний покрив, але і фолікули. Результат зберігається 3 тижні.
  • якість. Шугарінг виключає появу врослих в шкіру волосків, на відміну від гоління.
  • безпека. Натуральний склад пасти-цукор (глюкоза, фруктоза), вода і лимонна кислота. Такі компоненти приносять шкірі тільки користь.
  • комфортне використання. Процедура не вимагає додаткових інструментів, засобів або знань. Шугарінг робиться в салоні або в домашніх умовах.
  • доступність. Вартість засобу для цукрової депіляції невисока, до того ж пасту можна зробити самостійно.

Процедура не приносить таких хворобливих відчуттів, як, наприклад, воскова депіляція.

Серйозних недоліків цукрової депіляції немає, але є протипоказання, при яких видалення волосся методом шугаринга робити не рекомендується:

    • цукровий діабет. При травмуванні шкіри рани погано гояться.
    • алергія. Цукрова паста-гіпоалергенний засіб. Але іноді проявляється чутливість на цитрусові (лимонна кислота). Часто виробники для поліпшення стану шкіри використовують мед (заспокоює шкіру) або ментол (знімає хворобливість), ефірні масла. Для виключення алергічної реакції потрібно ретельно вивчити склад продукту.
    • дерматологічні захворювання, новоутворення, механічні пошкодження шкірного покриву.
    • наявність родимок, синців, ран – пряме показання для відмови від депіляції.

6 варикоз. Видалення волосяного покриву при такій хворобі призводить до утворення тромбів.

  • вагітність і грудне вигодовування. Під час процедури організм відчуває стрес, що може спровокувати викидень або порушити процес лактації. Це стосується тих жінок, які ніколи раніше не робили шугарінг.

Не рекомендується виконувати депіляцію після таких маніпуляцій: хімічний пілінг, лазерне шліфування, після солярію.

Побічні ефекти:

  • почервоніння шкіри. Нормальне явище-реакція шкірного покриву, яка проходить через пару годин.
  • синці. Виявляються на чутливій шкірі або в результаті недостатнього професіоналізму майстра.
  • червоні прищики. Висипання з’являються на місці врослого волосся або при порушенні гігієнічних норм.

2. Як правильно робити шугарінг в домашніх умовах?

Процес виконання депіляції складається з декількох етапів: підготовка шкіри, проведення процедури, догляд після видалення волосся.

2. Що потрібно для цукрової епіляції?

1. Для домашнього використання можна придбати готові набори для епіляції або самому приготувати суміш. Магазини пропонують широкий вибір матеріалу різних цінових категорій-вартість залежить від виробника, допоміжних компонентів. Випускаються в банках об’ємом-від 250 г до 3 кг або у формі картриджів (касет) зі спеціальним роликом для зручного нанесення.

Нещодавно з’явилася оригінальна новинка-шугарінг чорним цукром. Незвичний колір суміш отримала завдяки додаванню до складу частинок каменю шунгіт. За твердженням виробника, депіляція доповнюється ефектом скрабування і очищення шкіри.

Приготувати цукрову суміш самостійно можна за універсальним рецептом:

  • 2 ч. Л. Води;
  • 7 ч. Л. Цукру;
  • 1 ч. Л. Лимонної кислоти.

1 висипте цукор в ємність (бажано з нержавійки), залийте гарячою водою, поставте на повільний вогонь. Суміш постійно помішуйте, варіть до золотистого кольору. Потім додайте лимонну кислоту, проваріть ще 2-3 хвилини. Головний критерій якісної пасти-еластичність і тягучість, вона не повинна липнути до рук.

Підготовка до процедури

Перед депіляцією прийміть душ-шкіра розпариться, цибулини будуть добре видалятися. Оптимальна довжина волосся – 3-6 мм.якщо обробити потрібну зону скрабом, волосся піднімуться, суміш буде краще їх фіксувати.

На початку процедури обробіть область депіляції антисептиком або тальком. Цукрову пасту розігрійте в мікрохвильовці до температури 35-37 градусів або, якщо потрібно трохи, розімніть пальцями до потрібного стану.

Правильна техніка виконання

Основна особливість шугаринга-пасту наноситься проти зростання, а знімається – в напрямку росту волосся. Така техніка делікатно і практично безболісно дозволяє видалити небажану рослинність, мінімізує пошкодження шкірного покриву.

Коли знімаєте пасту, злегка натягніть шкіру-буде не так боляче.

Догляд за шкірою після шугаринга

Доглядати за тілом після шугаринга просто-акуратно промийте шкіру теплою водою, обробіть заспокійливим лосьйоном або кремом. Після процедури виключіть відвідування солярію, сауни, басейну.

Особливості видалення волосся на різних частинах тіла

Шкіра на всіх частинах тіла має свої особливості, що відбивається на техніці виконання шугаринга.

Особа

Цукровою пастою можна видалити волоски над губою або між бровами. Для цієї процедури використовуйте тоненькі смужки пасти.

Ноги і руки

З цих зон рекомендується починати робити шугарінг – на руках і ногах шкіра щільна, ризик її травмувати мінімальний. Область депіляції велика, використовуйте будь-яку техніку.

Зона бікіні

Інтимна зона – найбільш складна для виконання шугаринга. Видаляються тільки волосся 4-5мм, інакше є ймовірність пошкодження ніжної шкіри. Якщо після першої спроби деякі волоски залишилися, відразу повторювати процедуру не варто – краще зробити це через пару днів.

Пахви

Пахви-важкодоступна і делікатна зона. Робіть шугарінг маленькими смужками пасти.

Шугарінг будинку або в салоні

Кожен сам вирішує, де краще робити шугарінг-в домашніх умовах або довіриться професіоналам. Все залежить від фінансових можливостей, наявності вільного часу і необхідних знань.

Єдина порада новачкам – якщо немає мінімального досвіду і навичок проведення процедури, перші сеанси краще проводити в косметологічному кабінеті. Після декількох процедур, коли волосяний покрив стане м’якше, можна виконувати шугарінг будинку.

Шугарінг-відмінна альтернатива видалення волосся на тілі, вони не обламуються, не вростають, шкіра не пошкоджується, а головний інгредієнт натуральний, не викликає алергію.