Шийно – комірний масаж

12-8-2020
Чи можна робити масаж комірцевої зони. Навчальне відео урок - масаж шиї або масаж  шийно-комірцевої зони

Масаж комірцевої зони

Кому показаний масаж шийно – комірцевої зони?

Масаж просто необхідний тим, хто постійно працює за комп’ютером, на телефоні або в будь-якому іншому мобільному пристрої. Тому що при такій роботі голова часто схиляється вниз, що надає додаткове навантаження на хребет. Якщо ви помічаєте у себе часті головні болі, мігрені, масаж також є ефективним засобом для лікування і зняття неприємних відчуттів. Саме застої в шийній зоні призводять до мігрені через слабку циркуляції крові. Також хочемо вам порекомендувати Лечение остеохондроза Харьков в sweetlifebeauty.

Масаж шийно – комірцевої зони дозволяє уповільнити вікове погіршення зору, а масаж для грудної хребетної зони є профілактикою та лікуванням сколіозу, лордозу, защемлення нервів.

Особливості масажу шийно-комірцевої зони

У даній області розташовані біологічно активні точки, при стимуляції яких виявляється оздоровчий вплив на внутрішні органи людини. Масаж активізує кровообіг, в результаті поліпшується живлення тканин і стимулюється мозкова діяльність. М’язові волокна в руках досвідченого майстра розтягуються, стають більш еластичними, знімається втома і поліпшується робота всього організму.

Протипоказання для проведення масажу шийно-комірцевої зони

  • гіпертонія;
  • наявність злоякісного новоутворення;
  • підвищена температура тіла або період лихоманки;
  • гнійний запальний процес на шкірі;
  • відкриті рани, порізи, тріщини на оброблюваних зонах;
  • інфекційні або грибкові захворювання шкіри;
  • травми шиї і спини.

Як проходить процедура масажу?

Масаж комірцевої зони може проводитися в положенні сидячи, лежачи горілиць, лежачи обличчям вниз. Різні положення і їх зміна в процесі сеансу дозволяють масажисту отримати найкращий доступ до різних м’язів шиї і плечового пояса.

Фахівець наносить на руки масажне масло і починає процедуру з легкого погладжування. Різними спеціальними рухами різної інтенсивності. Під час масажу відбувається вплив на задню поверхню, бічні лінії шиї, верхню частину спини і плечовий пояс.