ЩО ТАКЕ ПРОГРАМА ЕКО

11-8-2019

Мільйони сімей у всьому світі, які зазнають проблеми з зачаттям дитини, стають щасливими батьки завдяки сучасним допоміжним технологій. Хочемо порекомендувати почитати про Екстракорпоральне запліднення

ЕКО – або екстракорпоральне запліднення, найпопулярніша і ефективна технологія подолання безпліддя на даний момент. Не варто лякатися штучного запліднення-це всього лише механізм, що дозволяє обійти ті перепони, які заважають заплідненню яйцеклітини і прикріплення плоду в матку. До процедури ЕКЗ вдаються у випадках абсолютного жіночого безпліддя (коли відсутні маткові труби, або вони непрохідні), при чоловічих факторах безпліддя і безпліддя неясного генезу.

У будь-якому випадку фахівці рекомендують не втрачати часу, якщо лікування безпліддя не дає результатів і робити ЕКО. Адже шанси на успіх з віком стають все менше!

ЯК ЖЕ ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЕКО?
Коротко процедура екстракорпорального запліднення полягає в тому, що фахівці шляхом пункції беруть у пацієнтки яйцеклітини з яєчника, з’єднують їх у спеціальній пробірці зі сперматозоїдами партнера (або донорськими, якщо це необхідно). Для того щоб підвищити шанси на успіх заходу, перед пункцією жінці проводять стимуляцію яєчників спеціальними препаратами — таким чином в цикл дозріває не одна яйцеклітина (як це відбувається від природи), а багато. Готові запліднені ембріони (один або кілька) переносять безпосередньо в матку жінки — там далі вони прикріплюються і вагітність розвивається так само, як і при звичайному природному зачатті.

Якщо показники сперми чоловіка недостатньо гарні, то проводять таку процедуру як ІКСІ (докладніше) — при цьому фахівці вибирають самі рухливі сперматозоїди і вводять їх в отримані яйцеклітини спеціальним шприцом.