Що таке пресотерапія

10-5-2021

Не буде перебільшенням те, що кожному з нас притаманне бажання мати красиву фігуру, не залежно від статі або вікової категорії. Надмірна вага, ненависна апельсинова кірка, а також супутні жирові відкладення, в’ялість і набряклість шкіри зовсім не додають впевненості в собі, а навпаки – викликають повну незадоволеність. Також хочемо вам порекомендувати Прессотерапия нижних конечностей

Процедура пресотерапія є безболісною, проведення якої призводить до виведення надлишкової скопилася рідини з людського організму. Пресотерапію також називають пневмомасажем, компресійним масажем, а також апаратним лімфодренажним масажем.

Процедура “лімфодренажний масаж” (пресотерапія) полягає в тому, що стиснене повітря, який подається за спеціальними манжетами, впливає на лімфатичну систему. Дана процедура призводить до того, що рецептори клітин, відповідальних за розщеплення жирів, активізуються. Одночасно з цим відбувається підживлення і очищення шкірного шару.

Такий ефективний метод, де застосовуються спеціальні апаратні засоби, є дуже надійним способом для механічного впливу на всі підшкірні тканини. Завдяки застосуванню цього методу можна витіснити накопичилася зайву міжклітинну рідину, тобто очистити тканини, зробити лімфодренаж.

Процедура “пресотерапія” надає оздоровчий вплив на людський організм. Даний вплив засноване на таких основних механізмах, як цілюща дія масажу, а також фізіологічний дренаж тканин.

Такий метод дає можливість позбутися від різних набряків, істотно зменшити обсяги тіла. Він допомагає пацієнтам ефективно боротися з будь-якими проявами целюліту, а також з різними стадіями ожиріння. В організмі починають запускатися ті процеси, які дозволяють впливати на здоров’я шкіри, зробити шкіру пружною і гладкою, при цьому усувається існуюча в’ялість.

Процедура масаж пресотерапія відновлює водний баланс, виводячи при цьому з організму шкідливі речовини і надлишки рідини, оскільки відбувається нормалізація циркуляції міжклітинної рідини і лімфи. Процедура активізує процеси обміну речовин в жирових клітинах і клітинах шкіри, покращує венозний кровообіг. В результаті тонізуються стінки судин і йде набряклість. Коли в манжетах знижується тиск, судини розширюються, що призводить до значного збільшення кровотоку.

Пресотерапія володіє щадним режимом впливу, тому вона прекрасно підходить тим, кому протипоказаний лімфодренаж, що проводиться шляхом електростимуляції

Після проведення процедури “пресотерапія”, яка відрізняється розслаблюючим впливом, пацієнт відчуває себе бадьорим, відпочив і захищеним від різних життєвих негараздів, оскільки у всьому тілі виникає відчуття легкості і здоров’я.

Ефективність і позитивні результати можуть бути помітні вже після однієї процедури пресотерапії, а після того, як курс буде закінчений, ефективний результат зберігається на тривалий час. Такий масаж можна поєднувати з різними косметичними процедурами, основна спрямованість яких – це усунення недосконалостей і корекція фігури. Головна перевага методу-це щадне вплив, завдяки якому досягається необхідний ефект. Ті пацієнти, яким протипоказані ультразвукові процедури, ручний масаж, а також електростимуляції

Такий метод фізіотерапії є виключно ефективним, оскільки тут застосовуються спеціальні апаратні засоби, які створюють особливий механічний вплив на будь-які підшкірні тканини. Завдяки застосуванню такої процедури можна витіснити будь-які надлишки міжклітинної рідини, що призводить до очищення тканин, тобто до лімфодренажу.

З огляду на все це, можна сказати, що пресотерапія завжди надає на організм виключно позитивний вплив і оздоровчий вплив, яке грунтується всього лише на декількох механізмах: на цілющому впливі масажу і на фізіологічному дренажі тканин. Процедура пресотерапії відмінно позбавляє пацієнтів від будь-яких набряків різного походження, а також значно зменшує обсяг тіла. Такими процедурами можна легко боротися з будь-якими проявами і зовнішніми ознаками целюліту, а також з різноманітними стадіями ожиріння. Крім цього, даний метод запускає в організмі процеси, які роблять шкіру пружною і гладкою, усувають в’ялість шкірного покриву.

Лімфатична система організму очищає, захищає і живить весь організм. Пресотерапія, в свою чергу, виводить з організму всі шкідливі речовини і надлишки рідини, при цьому відновлюється водний баланс, оскільки нормалізується циркуляція міжклітинної рідини і лімфи. Даний процес активує всі важливі обмінні процеси в жирових клітинах і шкірному покриві, покращує венозний кровообіг. Внаслідок цього і відбувається поліпшення тонусу судинних стінок, а також зняття сильних набряків. Коли тиск в манжетах знижується, судини розширюються, тому кровотік в них посилюється.

Методика пресотерапії відрізняється щадним режимом дії, завдяки цьому вона прекрасно підійде тим клієнтам, яким заборонено проведення лімфодренажу за допомогою електростимуляції м’язових тканин, впливу ультразвуком, ручним масажем або ж електрофорезом. Прессотерапевтическая процедура надає ще й благотворну розслаблюючу дію, поетом клієнти після неї відчувають себе бадьорими, відпочили, тому як в ногах і у всьому тілі з’являється відчуття легкості. Прекрасні результати спостерігаються відразу ж після першого сеансу.

Значне підвищення еластичності, пружності шкірного покриву, а також усунення будь-яких проявів целюліту.

Процедура лімфодренаж за допомогою стисненого повітря інтенсивно впливає на шкірний покрив, а також підшкірну жирову клітковину, він нормалізує циркуляцію міжклітинних рідин і лімфи. Такі процедури дають можливість усувати набряки різних походжень, і крім цього, значно скорочувати вагу і обсяги тіла. Даний масаж звільняє людський організм від будь-яких токсинів, виводить зайву рідину і нормалізує баланс корисних речовин.

Цей метод лікування є дуже ефективним для профілактики такого захворювання, як варикозне розширення вен. Такого ефекту можна досягти за допомогою судинорозширювальної і спазмолітичної дії. Після сеансів у клієнтів підвищується стресостійкість, зміцнюється імунітет, поліпшується настрій, оскільки організм отримує позитивну енергію і справжній заряд бадьорості.

Масажні процедури за допомогою стисненого повітря можна поєднувати з різними косметологічними процедурами, які спрямовані на усунення різних недосконалостей і корекцію фігури. Важлива перевага пресотерапії-це ефект, який досягається за допомогою щадного впливу на весь організм в цілому. Вдаватися до даної процедури можуть навіть ті пацієнти, яким не можна проводити ручний масаж, електростимуляцію або ультразвукові процедури.

За спеціальними манжетами подається стиснене повітря. Варто відзначити, що для проходження даної процедури потрібно придбати спеціальні індивідуальні штани. Тривалість процедури становить 30 хвилин. Рекомендований курс складається з 8-12 процедур, які проводяться з періодичністю в 2-3 рази на тиждень.