Секрети нанесення духів

9-26-2019

Для більшої стійкості парфум наносять на певні точки тіла – так ви отримаєте тривалу дію аромату і більш повне його розкриття. Такими місцями прийнято вважати: • Шия. Нанесений на задню частину шиї, аромат буде довго жити на тілі і не набридне оточуючим. Збризніть внутрішню сторону коміра, який стикається зі шкірою, і здивуйтеся ефекту.

• Волосся зберігає ореол аромату куди довше.

• Задня область колін – сама “ефективна” зона (вона працює навіть у чоловіків). Запах, нанесений на цю точку, з’являється не відразу, а тільки коли повітря піднімається вгору.

• Внутрішня частина ліктя. Фахівці радять зволожити місце нанесення аромату, щоб не порушити його чар.

• Зап’ястя – поширена точка на тілі, куди парфум наноситься швидше за все.

Пам’ятайте: зап’ястя – пікантна область, на якій аромат тримається особливо довго. Секрет – в розташованих близько до шкіри венах, які створюють відмінні умови для випаровування амбре. Це стосується як фруктових ароматів, так і квіткових. Крім того, зазначені місця взаємодіють з потоками повітря, яке, обдуваючи тіло, м’яко «розносить» аромат, не нав’язуючи його оточуючим і не дратуючи. Пам’ятайте, що кожен аромат повинен бути не просто стійким, але і доречним.

Так, наприклад, з ранку краще пахнути свіжістю зеленого чаю, ромашкою (наприклад, Yohji Yamamoto ESSENTIAL) або морської хвилі, а ближче до вечора – важким мускусним або смолистим деревним парфумом. Пам’ятайте і про те, що не варто перестаратися з кількістю, навіть якщо дуже подобається аромат – адже не всі, хто вас оточує, поділяють ці почуття. Трохи зловжити не забороняється хіба що туалетною водою – вона «вивітриться» швидко і не буде нікому заважати. Пам’ятайте про помірність.

Джерело – ukrhealth.net