РИСОВИЙ КВАС ВІД ОСТЕОХОНДРОЗУ

452

Через відкладення солей виникають болі в суглобах, попереку і шиї. Остеохондроз неможливо вилікувати в один момент. Але полегшити болі і самопочуття просто необхідно!

Рисовий квас чудово виводить солі з організму!

В 1 літр відстояною кип’яченої води треба всипати 4 столові ложки будь-якого рису (але не січки!), 3 столові ложки цукру і 5 родзинок чорного кольору. Розмішати і настоювати квас 4 дні, якщо дуже жарко — досить і трьох днів. Після цього квас треба процідити, перелити в пляшки і зберігати в холодильнику. Пити квас треба по півсклянки три рази на день після їжі.

Наступна порція квасу готується із залишків першої порції — до залишився осідання після злитого квасу треба додати 1 літр води, 3 стіл. ложки рису, 3 стіл. ложки цукру і 4 родзинки. Наполягати в тому ж режимі.

Після другого зливу рисового квасу залишок не викидайте, використовуйте його для третьої порції, але додайте вже по 2 столові ложки рису, 2 стіл. ложки цукру і 3 родзинки.

Цей квас діє на зразок поширеною методики очищення рисом, тільки цей спосіб менш клопіткий і тому більше підходить для нетерплячих, яких важко змусити зробити що-небудь корисне для свого здоров’я.