Послуги доглядальниці для літніх людей

11-8-2021

 

Услуги Сиделки, Няни, Уход за Инвалидом, После Инфаркта, Инсульта

 

Доглядальниця без проживання (приходить)

Доглядальниця, що приходить на кілька годин в день, виручає, коли з яких-небудь причин неможливо забезпечити повноцінний догляд літній людині. Спектр услуги сиделки приходить доглядальниці досить широкий: від нагляду за хворим до допомоги по дому.

Погодинна оплата-це середня вартість, вона включає в себе певне коло обов’язків. Залежно від умов і стану здоров’я підопічного, які повинна враховувати доглядальниця, що приходить на будинок.

Оплата по годинах дозволяє вам розраховувати бюджет відповідно до ваших можливостей.

Доглядальниця на годину

Доглядальниця на годину допомагає в термінових ситуаціях:

– супровід з лікарні, розміщення пенсіонера вдома;

– потрібно відлучитися і залишити хворого під наглядом;

– необхідна разова допомога.

Доглядальниця на ранок-вечір

Попитом користується надання послуг помічниці, яка приходить два рази в день: вранці і ввечері. Вона допомагає з гігієнічними процедурами, прийомом ліків, медичними маніпуляціями, приготуванням їжі.

Доглядальниця с проживанням

Помічник, який постійно проживає в будинку з підопічним, контролює ситуацію цілодобово.

Доглядальницяс проживанням потрібно:

  • для хронічно хворого або не здатного пересуватися людини;
  • в післяопераційний період;
  • при відновленні після травм і загострень;
  • у разі повного або часткового паралічу.

Також постійно проживає з пенсіонером доглядальниця – це хороший співрозмовник, психолог і компаньйон, що не дає засумувати.

Доглядальниця на дому

Втрата здатності себе обслуговувати здається старшому поколінню соромною. А якщо це накладається на самотність або вимушений переїзд в пансіонат, то такі зміни для пенсіонера — сильний стрес. Ті, хто спробував послуги доглядальниці на дому, подбали про душевну рівновагу старшого покоління, організувавши для них догляд в звичній обстановці.

Доглядальниця на дому не тільки допомагає по господарству, але і є компаньйоном для літньої людини. В її обов’язки входить санітарно-гігієнічний догляд, ведення домашнього господарства і супровід, а також організація дозвілля: наприклад, читання вголос, поїздки в театр і на концерти. Доглядальниць-компаньйонок відрізняє знання особливостей психології похилого віку, шанобливе ставлення і здатність підтримати в скрутну хвилину.

Доглядальниця на вихідні та свята

На час вашої відсутності можна найняти доглядальницю для престарілого родича, якому необхідний постійний нагляд. Вона допоможе з особистою гігієною і простежить за режимом дня.

Нічна доглядальниця

Після операції або під час важкої хвороби потрібні цілодобовий нагляд і увагу. Багатьом необхідний помічник, який контролює показники здоров’я літньої людини вночі і в разі необхідності викликає лікаря і родичів.

Доглядальниця-домробітниця

На звичні справи літнім людям потрібно набагато більше часу. Слабкість, втома і загострення проблем зі здоров’ям не дають займатися собою і побутом в повній мірі.

Майже будь-яке оголошення, де перераховані послуги доглядальниці, включає в тому числі допомогу по господарству. Деякі соціально-побутові послуги входять в стандартний коло обов’язків доглядальниці на дому, інші обговорюються окремо.