Поради по здоровому харчуванню

5-28-2019

Советы по здоровому питанию
Останні дослідження американських вчених підтвердили, що раціон 93% людей склався випадково. Іншими словами, ми їмо не те, що нам потрібно, а те, до чого звикли. Звичайно, існує багато причин, в тому числі і об’єктивних, але суть залишається незмінною – такий спосіб живлення не правильний. Якщо ви хочете хороших і швидких результатів на шляху до здорового та активного способу життя, то вам просто необхідно розумно планувати свій раціон. Кваліфікований спеціаліст по правильному харчуванню, який працює у нас, допоможе Вам легко впоратися з цим завданням.
Також хочемо вам порекомендувати дієтичне харчування з доставкою
Ольга Усенко – дипломований фахівець з харчування. Прохошла навчання в Навчальному центрі . Власний досвід схуднення понад 35 кг
Правильне харчування – це не дієта, а дієта – це не завжди правильне харчування. Виходячи з власних спостережень, у наш час дієта – це те , що знаходиться у вільному доступі і те, що має назву, отримане завдяки продукту який лежить в її основі. У зв’язку із збільшенням асортименту товарів і малорухливого способу життя, багато хто з нас хоч раз але замислювалися про необхідність сісти на дієту. Але, на жаль, не правильно підібрані продукти, без урахування індивідуальних особливостей призводять до ефекту “йо – йо”, коли з кожною новою спробою ми стаємо все товщі і товщі, а отриманий результат утримати складніше і складніше. На практиці дієта для схуднення передбачає обмеження набору продуктів, вона короткочасна і не збалансована. При правильному здорове харчування це не припустимо. Правильне харчування – це не інструмент для отримання результатів , це спосіб життя. За допомогою такого способу життя можна і схуднути і утримувати вже отримані результати. З чого почати або перша сходинка правильного харчування: 1. Вага споживаних продуктів не повинен перевищувати 5кг; 3. Проміжки між питтям і прийомом їжі повинні витримувати 30 хвилин; 5. Кожний прийом їжі повинен відбуватися з проміжком 2 – 2. Чорний чай і каву п’ємо без цукру; 7. Рідина це: очищена вода, мінеральна без газу, кип’ячена, зелений чай без цукру, трав’яні відвари без цукру. Це ті поради, які кожен з нас може поступово внести у свій образ життя, вони не вимагають фінансових витрат, 3 – х годинних тренувань, але виконуючи це щодня організм буде вам вдячний і результат не змусить себе чекати.
Ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання. Будь ласка, вкажіть Ваше ім’я, адресу електронної пошти, а також питання або опис проблеми. Ми надішлемо відповідь на Вашу адресу електронної пошти.