Попрощайтеся з несвіжим диханням

401

Попрощайтеся з несвіжим диханням, нальотом, зубним каменем і знищувати шкідливі бактерії у вашій ротової порожнини за допомогою тільки одного інгредієнта!

Ця стародавня аюрведична стоматологічна техніка відома як полоскання маслом, а також як «гундуша» або «кавала» і включає в себе полоскання їдальні ложки масла у роті протягом 15-20 хвилин, і дуже важливо робити це натщесерце.

Це виведе токсини з організму і допоможе поліпшити загальний стан здоров’я. Крім того, це дуже ефективно для відбілювання зубів і детоксикації зубів і ясен одночасно.

Більшість людей, які використовували цей метод, стверджують, що він допомагає в лікуванні артриту, астми, інфекцій, головних болів, гормонального дисбалансу та проблем шкіри.

Як виконати техніку?

Це дуже проста техніка. Просто покладіть пару чайних ложок рослинного масла (кокосового горіха, кунжуту, оливкової олії) і полощіть рот його в роті протягом 20 хвилин. Виплюньте його промити рот водою.

Робіть процедуру щоранку і натщесерце або ввечері перед сном, щоб одержати найкращі результати.

Інструкції:

Помістіть 1-2 чайні ложки рослинного масла, яке ви виберете, в рот і полощіть його протягом 20 хвилин. Масло стане молочним і густим, а коли ви выплюнете його, воно стане кремово-білим.

Вимийте рот теплою водою і почистіть зуби, як зазвичай.

Спочатку, може бути, вам буде трохи складно, але через кілька хвилин ви звикнете до цього. Повторюйте процедуру регулярно, і через один тиждень ваші зуби стануть білішими і яскравіше.