ПОЛИН — ТРАВА ЗДОРОВЯ

1095

ПРО ЩО МОВЧАТЬ ЛІКАРІ. ПОЛИН ПРОТИ …
Властивості полину .
Це дуже цінна лікарська рослина. Історія про нього йде далеко в минуле. У стародавніх Слов’ян полин вважалася культовою рослиною, що володіє здатністю очистити Духовний і фізичний МіРЪ Йоги і буддисти застосовували ефірна олія полину при медитації, як одне з найкращих засобів, що допомагають зосередитися.

Ще й сьогодні багато людей вірять, що аромат (запах) полину відлякує злих духів, береже від пристріту і псування.Найбільшу популярність в Народі за свої лікувальні, очисні і косметичні властивості отримала Полин Гіркий. Вона відрізняється від інших видів передусім загальним сірувато-сріблястим кольором. Верхні поверхні листків у Полину гіркого мають білувату забарвлення і стебло також виглядає шовковисто-сіруватим. А кошики квітів у цієї рослини жовті.Це багаторічна дикоростуча рослина з характерним специфічним ароматом і дуже гірким смаком. Запах Полину досить сильний і нагадує гірко-терпкий смак. Росте вона майже повсюдно, має прямий, до 1,5 м висоти, розкидистий стебло.Листя Полину збирають до початку цвітіння, зриваючи їх без черешків. Стебла рослини з верхівками зрізають на початку цвітіння. Сушать у тіні, в добре провітрюваному приміщенні.
Термін збереження лікарської сировини — 2 роки.Цінність Полину Гіркого і її застосування, ще більше зросла з рядом відкриттів в області мікроорганізмів, що населяють Наш організм.

Такі з них як: токсоплазма, хламідія, трихомонада, гонокок, дріжджові грибки, віруси, мікоплазми, уреаплазми, гарднерели та ін. повільно, але вірно руйнують організм Людини, приводячи його до найбільш небезпечним захворюванням. Як показують дослідження ними уражено близько 90% усього населення планети.Наявність цієї гноєродной інфекції викликає порушення обміну речовин в організмі, що веде до запалення тонкого кишечника, різноманітним хворобам печінки і жовчних шляхів, шкірних захворювань (діатез, алергія, кропив’янка, екзема, псоріаз і так далі), інфаркту, різноманітним простудних захворювань з виділенням слизу і гною.Полин ж одне з ефективних, доступних і натуральних засобів у боротьбі з цими мікроорганізмами.
Очищення Полином.
Регулярне очищення організму відваром Полину, спринцювання нею (1 ч. л. на ст. окропу, настоювати 10 хв вранці і ввечері) — дуже потрібна і ефективна процедура, яку необхідно періодично регулярно робити жінкам.Полин також дуже цінується при очищенні організму від різного виду глистів (паразитів), як сама, так і в комплексі (зборі) з іншими травами.Паразити не тільки вживають все саме цінне і корисне з того, що Ми їмо, а ще й гидять в Наш організм, отруюючи його своїми продуктами життєдіяльності. Вони небезпечні тим, що тихо і непомітно можуть вбити Людину, поступово забираючи в нього сили, а коли він ослабне, розмножуються ще більш інтенсивно.Бували випадки, коли людям, зараженими глистами ставили діагноз онкохворі та природно лікували, опромінюючи їх, а коли ті помирали, то після розтину з’ясувалося що люди марніли з-за глистів. Ось кілька ефективних рецептів із застосуванням Полину, як позбутися від глистів (паразитів):

1. Рецепт Полин і Гвоздика (порошок). Траву Полину, Гвоздики, насіння Льону змолоти і взяти порівну, по пів чайної ложки. Суміш запивати склянкою морквяного соку. Допомагає позбутися від глистів та деяких інших паразитів.
Полин діє на проміжні зрілі стадії понад 100 паразитів, а Гвоздика — на личинки і яйця. Ці компоненти завжди потрібно використовувати разом.

2. Настоянка Полину і насіння Гарбуза (рецепт від Ванги): змішати взяті в рівних кількостях листя Полину і товчені насіння Гарбуза, залити цю суміш горілкою в співвідношенні 1:3. Настоювати тиждень в теплі або на Сонці.
Пити настоянку два рази в день по одній чарці натщесерце, краще всього за півгодини до обіду і до вечері. Курс лікування – кілька тижнів, поки шлунок повністю не очиститься від глистів. Застосовувати як загальне протиглисний засіб.

3. Очищення (очищення) сухий Полином від паразитів. Беремо заготовлену суху Полин і подрібнюємо її в порошок, знадобитися приблизно 100гр. Чому саме суха? Т. к. відвар, як показує практика, не доходить у віддалені ділянки кишечника (товстого кишечника), він всмоктується по дорозі і залишається в не значній концентрації, важливо щоб Полин пройшла через весь травний тракт і пролечила всі ділянки.
Спочатку перші 3 дня і кожні 2-2,5 години приймаємо по 1 неповної чайної лож. сухого Полину:
порцію кладемо в рот і запиваємо водою.Виходить 5-6 разів на день, далі зменшуємо до 3-4 разів, до часу прийому їжі не прив’язуємося. Курс лікування Полином Гірким — 1 тиждень, очищення залучається відразу весь організм, проводити його рекомендується 2 рази на рік — навесні і восени, а також під час очищення дотримуватися вегетаріанської дієти і робити Полинові клізми (1 раз на день) і спринцюватися (вранці та ввечері) з настою Полину (1-2 чайн. ложки на 1 літр окропу, настояти до охолодження, приблизно до температури тіла і процідити).Під час очищення Полином може спостерігатися слабкість, загострення на деякий час старих хвороб (захворіти в боці, боліти суглоби, при русі каменів можуть возникть ріжучі болі).Також хороший ефект при очищенні організму від різних паразитів дає трійчатка (три компонента), це суміш настою шкірки Волоського горіха, сухого Полину і насіння Гвоздики,
а також Руська трійчатка Ст. А. Иванченка:
до складу входить Пижмо, Полин і Гвоздика (порошок).Полин і Пижмо, діють на круглі і стрічкові глисти, бактерії, найпростіші, грибки та віруси багатьох видів, а Гвоздика знищує личинки і яйця.
Рецепт приготування Руської тройчатки, як її брати — дивіться на цій сторінці. А тут лише додам, що її не можна приймати вагітним жінкам, при виразковій хворобі шлунка і ерозивних гастритах.

Настоянка Полину (рецепт):
беремо 1-2 чайних ложок подрібненої трави Полину на 1 склянку окропу, настоюйте 20 хвилин, випити протягом дня за 3 рази, за півтори години до їжі.
Настій Полину знищує гноєтворні мікроорганізми, допомагає при недостатньому виділенні жовчі, млявості травлення, відчуття переповнення шлунка, здуття і газах, жовчнокам’яної хвороби, при жовтяниці, піску і каменях в нирках, активізує кровообіг і покращує обмін речовин.Полин також добре допомагає при проносах, при анемії, безсонні, знімає біль (при запаленні сліпої кишки), знімає печію, усуває неприємний запах з рота.

Полин для поліпшення (збудження) апетиту:
змішують 8 частин трави Полину і 2 частини трави Деревію, потім беруть 1 чайну ложку суміші заварюють 2 склянками окропу, настояти, приймають по 1 /4 склянки 3 рази на день.

Найдієвіший і головне — не дуже гіркий! спосіб вживання Полину:
закочувати кілька квіточок Полину в хлібні кульки і ковтати їх.

Корінь Полину (відвар):
беремо 2 ст. ложки подрібненого кореня Полину (сухого), заливаємо 1 склянкою окропу і кип’ятити 10 хвилин на слабкому вогні. Щоб не зникали ефірні масла, посуд закрити кришкою. Після охолодження — процідити, приймати по 2 ст. ложки 3 рази на день, за 20-30 хвилин до їди, тобто фактично випиваємо весь приготовлений відвар за день.Приймають відвар корінь Полину при онкологічних пухлин і раку шлунка, раку прямої кишки, раку матки. При раку матки додатково таким же відваром роблять зовнішні процедури (щоденні спринцювання), попередньо розвівши кип’яченою водою отриманий 1 склянку відвару до 1 літри.

Також корінь Полину Гіркого застосовують для лікувальних ванн при подагрі і неврозі. Курс лікування – 2 тижні.Олія полину.
Беремо свіжу Полин кладемо її в банку (з під майонезу) до верху, не утрамбовувавши, заливаємо Оливковою олією (можна Кукурудзяним або Лляною) і щільно закриваємо, щоб всередину не потрапляло повітря і настоюють 10 днів. Масло стане темно-зеленого або перламутрового кольору. Потім процідити його і зберігати в холодильнику, або підвалі.Полинове масло зараз випускається промисловістю. На Україні його роблять з Полину Таврійської (кримської). Застосовують при запаленні дихальних шляхів, грипі, кашлі, бронхіті. Косметологи рекомендують масло Полину для догляду за жирною, нечистої шкірою, а також використовують в аромотерапії.

При хворобах печінки радять приймати порошок з Гіркого Полину і шавлії, у співвідношенні компонентів 1:5. Приймають його по 0,2-0,5 г 3 рази в день.Також, крім перерахованих вище хвороб, травою Полину лікують золотуху та туберкульоз, геморой і суглобовий ревматизм, епілепсію; приймають при білях, недостатніх і нерегулярних менструаціях, проти глистів.Настій з Полину активізує кровообіг і покращує обмін речовин. Тому його рекомендують при ожирінні та інших порушеннях обміну речовин.При гарячці та малярії приймають всередину настій або відвар Полину.

Для вигнання глистів відвар з додаванням Часнику застосовують у вигляді клізм
(2 склянки відвару Полину і 1 склянку відвару з однієї головки Часнику). Наявність азулена у складі Полину Гіркого виправдовує її призначення всередину при алергічних захворюваннях шкіри.

Зовнішньо сік Полину Гіркого рекомендується при мозолях (роблять пов’язку), травмах. Сік сприяє зупинці кровотечі при травмах, він діє знезаражуючий і сприяє затягування ран.Свіжа розім’ята трава Полину добре заспокоює біль при сильних ударах і вивихах, так само вона діє при розтягненнях.

Настій Полину зовнішньо використовують при лікуванні корости, мозолів. Виділений з Полину препарат камазулен має протизапальну і спазматичну дію і використовується при опіках рентгенівськими променями, при екземах, ревматизмі та бронхіальній астмі.Розведену теплою кип’яченою водою у співвідношенні 1:10 настоянку Полину використовують для примочок при запаленні очей, а також для компресів при запаленнях окістя, ударах, суглобовому ревматизмі.

Настоянку Полину навпіл з водою використовують для дезінфікування ясен і порожнини рота.

Протипоказання.
Великі дози Полину або тривале її застосування небажано, так як вона здатна викликати розлад нервової системи, курс лікування не повинен перевищувати 2-х тижнів, максимум місяць, після чого необхідно зробити перерву як мінімум на два тижні, а краще на місяць.

Протипоказана Полин Гіркий при вагітності та в період годування груддю немовля, ентероколітах, при кровотечах, недокрів’ї.
Небажано приймати її при виразці шлунка і гастриті зі зниженою кислотністю — ще більше її знизить.
Не слід використовувати її людям, які мають алергію на Полин.

Корисно згадати і те , що до закладки урожаю у підлогу або овочеву ямку їх Слов’яни обкурювали сухий Полином , щільно закривши на не яке час.