Переваги лікування в Туреччині

7-12-2019

Преимущества лечения в Турции
Якщо пляжі або галасливі вулиці міста не приваблюють вас для відпочинку і ви віддаєте перевагу тишу природи, то ці 15 місць для вас. Це 15 з найкрасивіших гір у світі, які варто відвідати. Він піднімається над озером Вольфгангзее.

Лікування в медичних закладах Туреччини в embermedic.com – це прекрасна і доступна можливість для пацієнтів, яким лікарі не в силах допомогти на Батьківщині. Для деяких жителів СНД лікування в турецьких клініках вже давно не викликає здивування. Клініки Анталії складають велику конкуренцію провідним клінікам світу своїми якісними та професійними послугами і не високими цінами. Рівень діагностики, лікування і реабілітації відповідають вартості. Чому лікування в Туреччині – це вигідно. У деяких випадках ціни на медичні послуги Туреччини однакові з російськими, а якість надаваних послуг значно вище.

Їх фахівці здобувають освіту та проходять практику в першокласних медичних університетах і клініках. У Туреччині більше сорока клінік мають ступінь акредитації Joint Commission International (JCI) тоді як у Німеччині їх всього п’ять, а в Ізраїлі три. Першокласні фахівці пластичної хірургії Туреччини проводять свої операції в Анталії. Практично всі вони багато років стажувалися в Америці і Європі, а по поверненню зовсім не випадково почали медичну практику в туристичному центрі Середземномор’я. Крім усього іншого Туреччина є лідером у сфері трансплантації волосся.

Саме в Туреччині є одна з небагатьох лабораторій займаються аналізом генетичного коду пацієнтів. В Американській лабораторії вартість такого аналізу і первинний прийом лікаря, обходиться в три рази дорожче, ніж в аналогічних закладах Туреччини. Деякі клініки Туреччини, і Центр радіотерапії медичної групи «Medical Park», можна з повною упевненістю вважати кращими центрами онкології в Європі. Клініки Туреччини ось уже десять років, займаються спеціалізацією репродуктивних технологій. Ці клініки за якістю проведених ЕКО, займають лідируючі позиції в Європі. Славиться Анталія своїм офтологическим центром, в якому є найкраще обладнання з Європи та Америки, тут проводяться найскладніші і передові процедури в області хірургії ока.