Ознаки наявності паразитів в організмі. Перевірте себе і своїх близьких!

429

Мені здавалося, це знають всі…Виявляється, не все…Питання таке — Як визначити, чи є паразити? Аналіз на яйця глист не показує їх наявність…чи це Означає, що їх немає?

Цей аналіз давно вже застарів, ще в минулому столітті…І навіщо його досі роблять — нікому не зрозуміло…
Однак, про наявність паразитів можна дізнатися і без аналізу, так як існують виділені медиками ОЗНАКИ НАЯВНОСТІ ПАРАЗИТІВ В ОРГАНІЗМІ. Перевірте себе і своїх близьких, що у вас немає подібних ознак?

Основними симптомами присутності паразитів в людському організмі є наступні:

• Запори. Рясна глистова інфекція може заблокувати жовчні та кишкові шляхи, що призводить до рідкісних і утрудненим випорожнень.

• Пронос. Ряд паразитів виробляють простагландин, що веде до втрати натрію і хлоридів, що призводить до частих водянистим випорожнень. Таким чином пронос при паразитарної інфекції є функцією паразита, а не спробою організму позбутися від інфекції.

• Гази і здуття. Ряд паразитів проживає у верхній тонкій кишці, де викликане ними запалення призводить до здуття і газами.

• Болі в суглобах і м’язах. Паразити можуть мігрувати з метою інкапсулювання в суглобової рідини і в м’язах. При цьому людина відчуває болі, які часто вважають ознакою артриту. Біль і запалення суглобів і м’язів є також результатом травмування тканин, заподіяної паразитами або імунною реакцією організму на їх присутність.

• Алергія. Паразити можуть дратувати, а іноді і пробивати оболонку кишок, що веде до потрапляння в кров великих молекул неперетравленої їжі. Це активізує імунну систему і викликає алергічну реакцію. Самі по собі паразити теж можуть бути алергенами.

• Проблеми з вагою. Ожиріння як наслідок глистової інвазії – це результат пограбування організму людини. Через ненажерливість гельмінтів виникає дефіцит поживних речовин при надлишку «порожніх калорій».

• Нервозність. Відходи обміну речовин і токсини паразитів можуть дуже серйозно впливати на нервову систему. Занепокоєння, депресивний стан, нервозність є наслідком систематичного отруєння.

• Хронічна втома. Симптоми хронічної втоми – слабкість, апатія, грипоподібні стани, депресія, зниження концентрації, погана пам’ять. Ці симптоми можуть бути викликані паразитами, які поглинають більшу частину поживних речовин. Навіть при дуже хорошому харчуванні утворюється дефіцит білків, жирів, вуглеводів, вітамінів і мінералів. Погіршується стан постійним отруєнням організму.

• Імунні порушення. Паразити послаблюють імунну систему, знижуючи виділення імуноглобуліну. Їх присутність постійно стимулює реакцію системи і може послабити цей життєво важливий механізм, відкриваючи шлях проникнення, бактеріальних і вірусних інфекцій.

• Запалення дихальних шляхів. Ряд гельмінтів мігрує по організму людини, включаючи і дихальні шляхи. Кашель, підвищена температура, нежить – реальні симптоми присутності в організмі «непроханих гостей». Пневмонія є одним з прояви аскаридозу.

• Погана шкіра. Кишкові паразити можуть викликати кропивницю, висипи, екзема та інші шкірні реакції. Виразки шкіри, пухлини, папіломи та інше можуть бути результатом присутності найпростіших організмів.

• Порушення сну. Часті пробудження серед ночі можуть бути результатом спроб організму позбутися від токсичних речовин через печінку. Порушення сну може бути спровоковано нічним виходом деяких паразитів через задній прохід, що призводить до хворобливих відчуттів і свербіння.

• Онкологічні захворювання. Хронічне отруєння організму, збій в імунній системі, пряме травмуючу дію на тканини і органи, тривале запалення і дефіцит поживних речовин – цього більш ніж достатньо для провокації розвитку пухлин.

• Інші симптоми. Дуже різноманітні і залежать від виду паразита, тривалості зараження і ступеня ураження органів. Діапазон – від мігрені і серцевих нападів до астми і запалення сечовивідних шляхів.

Все перераховане вище – лише мала частина прикладів згубного впливу паразитів.

В ході свого життя людина контактує з величезною кількістю шкідливих мікроорганізмів, заражаючись ними.

Причому потрапляння паразитів в організм не в повній мірі залежить від вашої порядності. Можна смачно пообідати в дорогому ресторані, з’їсти салат із зеленню, і мати всі шанси захворіти аскаридозом.

Бажаю всім Здоров’я! А як відомо, запорукою здоров’я є чистота!

Роберт Алієв