Очищення голови від «бруду»

485

Всі ваші хвороби, нещасні випадки, які з вами відбуваються, ваше погане самопочуття, ваша злість і невдоволення життям — наслідок інформаційних отрут і забруднювачів, які проникли до вас в голову.

Ви захворіли. Чому? Тому що за день до цього хтось звинуватив вас. Ви посковзнулися і набили собі гулю. Чому? Тому що за годину до цього хтось розкритикував вас. Ви відчуваєте сильну втому та небажання жити, тому що один з членів вашої сім’ї постійно ображає вас. Ви налякані й боїтеся взятися за найпростіше справа, тому що хтось сказав, що ви ні на що не здатні. Ви слабкі. Вас завоювали. Ваша душа під окупацією.

Всі перераховані вище події — результат дії психологічних отрут. Отрути підривають ваш імунітет і інші захисні сили. На жаль, ви не можете заборонити людям критикувати вас, але ви можете відмовитися слухати критику. Саме на рівні думок.

Це не означає, що при першій спробі розкритикувати ваші дії ви повинні крикнути: «Заткнися! Нічого не хочу знати!» — а потім весь день ходити і подумки лаятися: «От мерзотник, насмілився критикувати мене! Він сказав, що я боягуз. Ну, я йому доведу…» Це означало б, що все одно критику ви прийняли. А треба її не прийняти, тобто не обмірковувати. Те ж саме стосується будь-якого іншого забруднювача. Як тільки його починають впроваджувати вам у голову, ви повинні закрити «двері» перед самим його носом.

Для цього вам достатньо володіти двома навичками: перший — розпізнати забруднювач, другий — перешкодити його проникнення у вашу голову. Навіть якщо вас ніяк не залишає образа або страх, іноді достатньо знати, що це отрута у вашій голові і відповідаєте за його перебування там ви самі, а не хтось ще.

Перегороджувати дорогу забруднювачів — набагато більш складний навик, ніж розпізнавати їх. Для цього у вашій голові повинні бути встановлені — основна блокування: «МЕНІ НЕПРИЄМНО, ЗНАЧИТЬ, МЕНІ ЦЬОГО НЕ ТРЕБА!» і дві додаткові блокування: «БРЕХНЯ!» і «НЕЦІКАВО!» Хоча б одна з блокувань повинна виникати як умовний рефлекс на відповідні повідомлення оточуючих. Необхідно нагадати, що це блокування мозку, а не слова, які вам потрібно вимовляти вголос. Відповідати ви можете те, що вимагає етикет, але душа ваша повинна залишатися чистою за рахунок вчасно захлопывающихся «дверей»:

МЕНІ НЕПРИЄМНО, ЗНАЧИТЬ, МЕНІ ЦЬОГО НЕ ТРЕБА!
БРЕХНЯ! НЕЦІКАВО!

Вас критикують — МЕНІ НЕПРИЄМНО, ЗНАЧИТЬ, МЕНІ ЦЬОГО НЕ ТРЕБА!
Вас звинувачують — МЕНІ НЕПРИЄМНО, ЗНАЧИТЬ, МЕНІ ЦЬОГО НЕ ТРЕБА!
Вас лякають — БРЕХНЯ! (НЕЦІКАВО!)
Негативний прогноз — БРЕХНЯ!
Вам знижують самооцінку — МЕНІ НЕПРИЄМНО, ЗНАЧИТЬ, МЕНІ ЦЬОГО НЕ ТРЕБА!
На вас ображаються — МЕНІ НЕПРИЄМНО, ЗНАЧИТЬ, МЕНІ ЦЬОГО НЕ ТРЕБА!
Вас кривдять — МЕНІ НЕПРИЄМНО, ЗНАЧИТЬ, МЕНІ ЦЬОГО НЕ ТРЕБА!
Новини по телевізору викликають у вас занепокоєння — НЕЦІКАВО!

Запустіть цю програму у себе в мозку, нехай працює, нехай відбраковує отруйні відомості! До того ж завжди оцінюйте людей не за критерієм: «чи він Хотів зробити мені погано?» — а за критерієм: «Погано мені від його слів і дій?»

Щоб надійно захиститися від надходження в голову сміття, бажано будувати своє життя за ПРИНЦИПОМ ДЗЕРКАЛА. Це створить подвійний бар’єр для проникнення отрут в вашу голову. Усвідомлення тільки однієї речі: «Я сам з людьми так ніколи не роблю!» — дає повне право відмовитися від подібних «послуг» оточуючих. Звичайно, говорити це треба у вкрай рідкісних випадках, але все ж іноді варто сказати: «Я ніколи нікого не критикую, і мене не треба критикувати!»

Вчити людину можна, але тільки у відповідних ситуаціях і тільки вибудовуючи при цьому йому позитивну програму. Завжди треба вчити людину без впровадження йому в голову отрут!

Правила, якими слід користуватися, щоб дзеркально відобразити всі забруднювачі, які мають намір проникнути у вашу душу:

1. Не критикуйте — не слухайте критику.

2. Не обвинувачуйте навіть у думках — не випробовуйте почуття провини.

3. Не ображайте — не ображайтеся.

4. Давайте іншим (і собі) передбачення тільки позитивні, а якщо потрібно застерегти, то робіть це повідомленням тільки конкретних фактів, без емоцій. Наприклад, говорите: «У цьому районі за останній тиждень було здійснено тринадцять злочинів» — замість: «Не ходи туди! Тебе там напевно вб’ють!»

5. Не лякайте — не бійтеся.

6. Не знижуйте іншим самооцінку — не слухайте тих, хто намагається знизити вашу самооцінку.

7. Не вказуйте іншим на їхні недоліки — не звертайте уваги, якщо вам вказують на ваші.

8. Не будуйте руйнівних програм іншим — не дозволяйте будувати їх собі.

Якщо врахувати, що частка «не» не сприймається підсвідомістю, інші формулювання ДЗЕРКАЛЬНИХ ПРАВИЛ поводження з людьми виглядають так:

1. Схвалюйте!

2. Розумійте чужі мотиви вчинення поганих вчинків!

3. Бережіть чужу психіку!

4. Давайте передбачення тільки позитивні чи говорите: «У вас все буде добре!»

5. Заспокоюйте!

6. Підвищуйте іншим самооцінку!

7. Вказуйте іншим на їх гідності!

8. Якщо вмієте, закладайте іншим на підсвідомість позитивні програми, при цьому дотримуючись дві умови:
а) програми повинні бути позитивними з їх точки зору, а не з вашої;
б) програми не повинні містити зла по відношенню до когось третього.

Якщо ви хочете вказати кому-то на його неправильну поведінку і змусити його поводитися інакше (як вам зручно), то не забувайте, що одну і ту ж думка завжди можна виразити як негативним твердженням, так і позитивним. Висловлюйте її позитивним.

Відучити від чогось- це значить навчити чогось протилежного.
Припинити якусь дію — це значить почати робити щось інше.

Можна вести різний спосіб життя. Можна бути битим і бити інших, вважаючи, що інакше не можна. Але в такому випадку завжди є ризик отримати важке каліцтво. Можна ставитися з повагою до інших і до себе, берегти себе та інших, розуміючи, що кожна людина — ОСОБИСТІСТЬ З ГІДНІСТЮ.

Це стосується не тільки фізичного, але й психологічної сторони життя, психологічної навіть більше. У нашому столітті ми досить виховані, щоб не бити один одного фізично, а психологічно це відбувається всюди, це менш помітно, але не менш боляче. На жаль, наша середньовічна жага страт нікуди не поділася, просто тепер не прийнято демонструвати це нині модно виглядати добрими. До того ж, довести людину до самогубства психологічним побиттям набагато легше, ніж фізичним — є маса підтверджень! Так само справа йде і з травмами. Удар ногою в живіт простіше вилікувати, ніж виразку шлунка, викликаний душевною травмою, тому що в другому випадку важче визначити і прибрати основний руйнівний агент, який може діяти в голові людини ще протягом довгого часу і будувати там нищить програму. А цю програму просто медикаментами не вилікуєш.

Не бийте інших і поставте на свою душу захисний панцир проти ударів оточуючих! Нехай вони відіб’ють собі кулаки, але ніщо не порушить вашого милостивого існування!

Витяг з книги Юлії Джумм «Шлях виконання бажань»