Неймовірно потужна трава

452

Чебрець має антисептичні, антиспазматическими, антибіотичними, противірусними, фунгіцидними, бактерицидні та відхаркувальні властивості, які роблять його здатним вбивати мікроби, підвищувати імунітет, допомагати організму вимивати токсини, підвищувати стійкість до чужорідних організмів і сприяти утворенню білих клітин крові.

Його назва походить від грецького слова «thymos», що означає «духи», тому не дивно, що його аромат настільки потужний і проникливий.

Переваги для здоров’я чебрецю

Неймовірно потужна трава Лікування респіраторних інфекцій є одним з найбільш поширених видів застосування чебрецю. Будучи ефективним легеневим дезинфікуючим засобом, він корисний при болю в горлі, астмі, кашлі, коклюші, бронхіті, ларингіті, інфекціях грудної клітини, горла і носа.

Неймовірно потужна трава Вдихайте масло чебрецю для лікування інфекцій, таких як інфекції грудної клітки або носа, і використовуйте його для полоскання рота і для лікування інфекцій порожнини рота і ясен.

Після одного німецького дослідження, більшість дослідників тепер вважають, що секрет ліків від кашлю полягає в місцевому дії ефірної олії на дихальні шляхи.

Інші дані свідчать про те, що ефірні олії діють як відхаркувальні засоби і збільшують секрецію слизу для полегшення сухого кашлю.

Рекомендується вдихати невеликі кількості, оскільки занадто сильне забезпечує протилежний ефект.

Неймовірно потужна трава Чебрець також використовується для лікування фізичної та психологічної слабкості, наприклад, для відновлення сил після хвороби. Він ефективний проти депресії, хронічної втоми і поганої концентрації уваги.

Неймовірно потужна трава Чебрець також покращує кровообіг, підвищує пам’ять, врівноважує розум і тіло і підвищує занадто низький кров’яний тиск.

Неймовірно потужна трава Будучи потужним антибактеріальним і антисептичним засобом, ефірне масло чебрецю широко використовується в розчинах для дезинфекції рук до операції. Він може руйнувати стафілокок при розведенні в 1000 разів. Згідно з дослідженням, проведеним у Франції, це одне з небагатьох ефірних масел, які знищують 90% бактерій протягом трьох годин при використанні в якості випарника.

Види використання:

Неймовірно потужна траваВін є інгредієнтом натуральних дезінфікуючих засобів для рук

Неймовірно потужна траваВбиває грибок нігтя

Неймовірно потужна траваВбиває паразитів

Неймовірно потужна траваВикористовується для лікування кандидозу та вагініту

Неймовірно потужна траваДля лікування ніг спортсмена наносити олію на уражену ділянку, захищаючи його жирними кремами

Неймовірно потужна траваВін допомагає лікувати інфекції сечовивідних шляхів і сечового міхура, так як діє як м’яке сечогінний засіб

Неймовірно потужна траваВикористовуйте розбавлене масло або подрібнену траву для лікування укусів комах

Неймовірно потужна траваДодайте чебрець в гарячий компрес, щоб полегшити м’язові болі і подагру, артрит, попереково-крижовий радикуліт, спортивні травми і ревматичні болі.

Неймовірно потужна траваВикористовуйте його в якості тоніка для волосся або миття особи для лікування прищів і бородавок

Неймовірно потужна траваВикористовувати 1% розчин в якості антибактеріального засобу

Неймовірно потужна траваТимол, з’єднання, що міститься в ефірі чебрецю, стимулює приплив крові до шкіри і сприяє загоєнню

Неймовірно потужна траваЧебрець відштовхує комах