Настойка для шлунка рятує від тиску

411

У мене підвищена кислотність шлунку, це, звичайно, не хвороба, але жити часто заважає. Принесла мені якось подруга рецепт, який мені сподобався по своїй простоті і корисності. Я вирішила для себе: спробую, гірше не буде, тому що всі складові самі по собі нешкідливі, а раптом я дійсно позбудуся проблеми.

Мене трохи бентежило наявність горілки в рецепті, я побоювалася за своє тиск, воно у мене підвищений. Але зважилася і почала приймати настоянку, як було рекомендовано в рецепті.

Стакан подрібнених ягід шипшини, очищених від насіння, засипати 1,5 склянки цукрового піску, перемішати, залити 3 склянками горілки і поставити настоюватися на сонці на 5 днів, часто перемішуючи настоянку. Через 5 днів додати ще 2 склянки горілки і знову поставити на сонце, не забуваючи перемішувати. Через тиждень ліки готові. Приймати по одній чайній ложці три рази в день після їжі, запиваючи водою.

Оскільки настоянки вийшло досить багато, то курс лікування тривав довго. А після закінчення курсу я звернула увагу не стільки на стан шлунку, яке, до речі, стало чудово здоровим, а на те, що у мене перестала шуміти голова від постійно високого тиску. Тобто моє тиск стало набагато нижче звичного високого. Пізніше я знову повторила курс лікування цією настоянкою, але шлунок мене тоді вже не турбував, і знову тиск стало стійким, воно вже не «підскакує» безмежно, я відчуваю себе набагато впевненіше і стабільніше. Тиск майже постійно тримається на одному рівні, цілком прийнятному для мене — 140×90. Ось вже дійсно: не вгадати, де знайдеш собі підмогу. В результаті і шлунок не турбує, і тиск стабілізувався.