Народні засоби для поліпшення мозкового кровообігу.

490

Порушення мозкового кровообігу

Гіпертонія і атеросклероз — дві основні причини, що призводять до порушення мозкового кровообігу.

Саме із-за них розвивається параліч, падає зір, втрачається координація, порушується рух, виникає інсульт.
Хронічні судинні захворювання мозку називаються дисциркуляторною енцефалопатією.Її симптоми розвиваються повільно і не завжди помітні не тільки оточуючим. Часто і сам хворий не надає їм особливого значення. Подумаєш, став забудькувата. І книги якісь трапляються нецікаві. Важко освоїти нову комп’ютерну програму — так вони ж тепер тільки для «просунутої» молоді…

Так людина виправдовує сам себе, не намагаючись зрозуміти, звідки неуважність і зниження інтересу, адже працездатність ще на рівні. А рівень цей часто підтримується за рахунок попереднього досвіду.

Коли людині стає важко виконувати звичні професійні обов’язки, вже пора бити у всі дзвони: якщо поразка кровоносних судин мозку не лікувати, прийде час незворотних наслідків. А закінчиться все передчасним зниженням інтелекту, яке може швидко прогресувати, аж до стану безпорадності.

Інший наслідок хронічного судинного захворювання мозку — порушення рухової активності і насамперед ходьби. Семенящая і човгання — зовсім не прерогатива старечого віку. Вона може з’явитися і у людини досить молодого, якщо порушено мозковий кровообіг. На болі в ногах він не скаржиться, паралічу кінцівок немає, рівновагу скорочується, а ось хода видає діагноз.

Причина найчастіше в тому, що при підвищеному артеріальному тиску склерозуються дрібні артерії, при цьому порушується нормальне кровопостачання різних відділів мозку.
Куріння, ожиріння, підвищений рівень холестерину в крові — фактори ризику. Позбавлятися від них треба вчасно.

Цілюща суміш

Для зміцнення судин, відновлення пам’яті, відновлення мозкового кровообігу, підвищення імунітету. Подрібнити 500 р. журавлини (можна мороженої), змішати з 350 р. хорошого меду, додати 1 невеликий (приблизно 150 р.) корінь хрону дрібно натертого. Все збити міксером, розлити по банках і поставити в холодильник. Приймати 3 рази в день після їжі, запиваючи гарячим чаєм, по 2-3 чайної ложки як десерт. Якщо любите солодше і немає протипоказань, дозу меду при приготуванні суміші можна збільшити до 500 грам. (Надіслала Ірина Олександрівна).