моделювання брів

9-25-2018

моделирования бровей
Якщо Ваша мета – ідеальні брови, то для додання їм гармонійного виду за кольором і формі може знадобитися фарбування фарбою або хною, або процедура биотатуажа брів. Світові стилісти сходяться на думці: колір волосків брів повинен збігатися з кольором волосся, або бути на тон темніше – це у блондинок і шатенок. У брюнеток – небудь тон в тон з кольором волосся, або на тон світліше. Якщо у Вас є сумніви, чи потрібно робити брови темніше або, навпаки, світліше – обов’язково порадьтеся з майстром! Головне завдання – щоб у результаті процедури ваші брови виглядали природно і гармонійно з рисами обличчя. Якісно виконані процедури моделювання, корекції та фарбування здатні дійсно змінити обличчя і зробити образ більш привабливим. І навіть значніше, ніж самий професійний макіяж. Акуратні правильної форми створюють яскраве обрамлення для очей, роблячи погляд відкритим і яскравим. Корекція брів – це важливий крок на шляху до доглянутого обличчя, до того ж без зайвих витрат, зусиль і хворобливих відчуттів.
Також хочемо вам порекомендувати Курс архитектуры бровей в Харькове
Які вії ми вважаємо ідеальними? Довгі, ефектно підкручені, насиченого темного відтінку. Вони роблять погляд «відкритим», пристрасним і захопливим. Безумовно, туш допоможе добитися непоганого результату. Проте вже через кілька годин вона почне обсипатися, її необхідно кожен раз ретельно змивати за допомогою спеціальних засобів. Ми пропонуємо Вам сучасні салонні процедури, які допоможуть зробити погляд незабутнім без шкоди для натуральних вій.
Напевно Ви помічали, що з часом вії «вицвітають», стають тьмяними. З-за цього погляд також стає безбарвним, втрачає свою виразність. Гостро ця проблема стоїть і перед володарками світлого волосся. Позбутися від необхідності щодня наносити макіяж допоможе салонна процедура фарбування вій. Завдяки їй Ви зможете чудово виглядати і рано вранці, і пізно ввечері. Відпадає необхідність щодня робити макіяж очей, наносити і змивати туш. Фарбування допоможе візуально додати віях обсяг, а погляду привабливість.