Малювання для дітей від 4 до 14 років!!!!

1-28-2020
Картинки по запросу Малювання для дітей від 4 до 14 років!!!!

Курс заснований на поєднанні класичного академічної художньої освіти з сучасними педагогічними методиками і підкріплений практикою. Курс заснований на поєднанні класичного академічної художньої освіти з сучасними педагогічними методиками і підкріплений практикою. Скористайся 10% знижкою і відвідуй будь-який наступний курс за більш вигідною ціною протягом року. Професійні художні курси живопису і малюнка для дітей від 4 років і старше. Майстер – класи для дорослих по живопису в різних техніках. Спеціально для Вас ми приготували вигідні акції та знижки. Будь перший і отримай знижку. Також хочемо вам порекомендувати https://verrocchio.kh.ua/

Ми навчаємо живопису дітей і дорослих бажають професійно займатися з основних напрямків в галузі образотворчого мистецтва і переконані що академічна система мистецької освіти, що включає послідовний підхід у поєднанні з сучасними техніками і матеріалами дає кращий результат. Якщо Ви хочете навчитися малювати і шукайте уроки малювання для дорослих та курси живопису ми чекаємо Вас в нашому сучасному арт-просторі де є все необхідне для творчості. Ми надаємо професійні курси малювання в для дітей і дорослих. У нашому арсеналі є живопис, композиція, основи кольорознавства, а так само академічний малюнок для тих, хто хоче підготуватися до вступу. На майстер – класах по живопису ми познайомимо Вас з різноманітними техніками від традиційної масляного живопису, акварелі і пастелі до сучасного напрямку Fluid Art.

Якщо ви шукаєте гурток малювання для дітей ми приготували для Вас курс раннього розвитку для дітей з елементами арт-терапії та декоративно прикладного мистецтва, а для старших хлопців курс 3D малювання, де діти осягнуть таємниці моделювання 3D ручкою.Ви зможете навчитися основам малюнка, олійного та акварельного живопису, скетчинга та ілюстрації. Тут кожен знайде свій творчий напрямок. Ми завжди раді бачити в нашій студії людей, які прагнуть пізнавати мистецтво і з задоволенням пригостимо вас чашкою ароматної кави або гарячого домашнього чаю з печивом, крім цього всі необхідні матеріали для творчості завжди надає студія.