Лікування та кодування ігрової залежності!!!!

1-20-2020
Картинки по запросу Лікування та кодування ігрової залежності!!!!

Ігроманія – важка хвороба, що зачіпає численні сфери – психічну, емоційну, соціальну. Ще в недавньому минулому ця хвороба асоціювалася хіба що з Монако або далеким Лас – Вегасом. Крім казино та ігрових автоматів, з’явилися комп’ютерні ігри, які доступні кожній людині, в тому числі і дітям. Багато підлітки годинами не відриваються від монітора, захоплені грою. А батьки часом не хочуть бачити очевидної небезпеки подібних захоплень: хай, мовляв, краще чадо сидить за комп’ютером, ніж спілкується з сумнівною компанією. В результаті ігроманія вражає дитячу психіку, відводячи від реальності в ілюзорний світ, це гірше ніж наркоманія. Якщо ваша близька людина або дитина не може спільно володіти з азартом, потрібно діяти рішуче – негайно звертатися до фахівців. Також хочемо вам порекомендувати https://www.metod-center.com/lechenie-igromanii

Лікування ігрової залежності проходить значно успішніше, якщо хвороба не запущена. Втрата інтересу до колишніх захоплень і кар’єрі, небажання вирішувати реальні проблеми. Людина стурбована тільки пристрастю, всі його увага сконцентрована на самому процесі. Він думає про минулих іграх, планує завтрашні, шукає способи дістати гроші на чергову партію. В процесі азарту відчуває нездорове збудження, постійно підвищує ставки. Не знаходить у собі сил перервати гру або хоча б контролювати її хід. Відчуває сильне роздратування при необхідності зупинитися. Вживає негайних спроби реабілітуватися після програшу. Грає, щоб сховатися від проблем або підбадьоритися, підняти настрій (притупити почуття провини або тривоги, піти від депресії). Запевняє, що може припинити грати в будь-який момент, приховуючи справжню ступінь своєї залежності. З’являється брехливість, залежний може забрати останні гроші з родини для продовження процесу. Він може вчиняти незаконні дії – крадіжку, розтрату, підроблення. Занімае гроші у друзів або родичів, щоб розплатитися з накопиченими боргами.

Лікування ігроманії в Харкові здійснюється кваліфікованими фахівцями в наркологічному центрі. Воно засноване на знанні психології патологічного гравця та індивідуальному підході в кожному конкретному випадку. Лікування ігрової залежності, як і лікування алкоголізму, що починається з консультації психотерапевта. Під час бесіди виявляються причини, що призвели до нездорової тязі, і піддаються ретельному аналізу. Терапевтичний курс, підкріплений реабілітацією, допоможе назавжди порвати з пристрастю. Психологи і терапевти нашого центру ефективно практикують лікування ігрової залежності в Україні. Для цього наші фахівці розробили унікальну програму реабілітації від ігрової залежності. Ви успішно підписані на розсилку. Є питання по лікуванню і реабілітації.