Лікування алкоголізму

6-10-2020

лечение алкоголизма харьков
Скільки сімей постраждало від того, що хтось із рідних страждає алкоголізмом. Ця хвороба руйнує особистість, що вже говорити про кар’єру і подальшому розвитку. Патологія, що розкладає соціум зсередини. Незважаючи на важкі наслідки алкоголізму, як захворювання, його почали розглядати недавно, а якщо бути точним, то з 1952 року. А до цього часу, алкоголізм розцінювали виключно як залежність. За даними ВООЗ за 2000 рік, від алкоголізму страждає понад 140 млн. чоловік. Крім того, у розвинених країнах кількість залежних від алкоголізму громадян набагато вище, ніж в інших державах.Надмірне споживання алкоголю з тяжким перебігом – це проблема, яка досить часто зустрічається у різних людей, незалежно від статусу, доходу, сімейного стану і т. д. В основу появи залежності закладена психологічна нестабільність конкретної людини. Лікування алкоголізму повинно бути комплексним і своєчасним. Також хочемо вам порекомендувати https://snc.in.ua/services/lechenie-alkogolizma/ в Харкові.

Про шкоду алкоголю написано багато статей, але не зайвим буде нагадати, що є наслідком такої залежності:

  • Руйнуються нервові клітини, знижується інтелектуальна активність.
  • Жирове переродження спостерігається в серцевому м’язі.
  • Печінка страждає в першу чергу, аж до розвитку цирозу.
  • ШКТ відповідає патологіями, такими як гастрит, виразка, онкологія.
  • Репродуктивна функція і статевий потяг знижуються.
  • Нирки страждають від отруєння продуктами обміну, спостерігається інтоксикація.

Знайти рішення проблеми на дні склянки – установка слабкого і неорганізованого людини. Найчастіше в його оточенні є провокатори, які не дають забути про спиртне. Не варто забувати про те, що нерідко алкоголіки мають певну варіацію генів, тому боротися з недугою непросто, але можливо. Крім того, що споживання алкоголю призводить до порушення функцій внутрішніх органів спостерігаються психологічні розлади по типу «білої гарячки, алкогольний делірій.

Як проходить лікування від алкогольної залежності в нашому центрі?

Родичі іноді не розуміють, що лікувати людину насильно, а тим більше, без його відома, незаконно. Звернення в спеціалізовані клініки – найкраще рішення. Двері нашого наркологічного центру завжди відкриті, тут вам готові допомогти. Комплексні заходи спрямовані на купірування больового синдрому та усунення алкогольної інтоксикації. Крім того, величезну увагу приділено питанням психологічної реабілітації.

Прибираємо фізичну залежність

Хронічний алкоголізм завдає удару по таких систем-мішеней: нервова система, серцево-судинна і ШКТ. В нашій клініці під наглядом лікарів будуть проведені заходи по очищенню організму, шляхом виведення продуктів обміну етанолу. Курс крапельниць дозволить поліпшити реологічні властивості крові, заповнюючи дефіцит необхідних мікроелементів. Так знімається «похмільний синдром». Медикаментозна терапія спрямована на відновлення функцій постраждалих органів, показані препарати, що поліпшують мозковий кровообіг, гепатопротектори і т. д. Для призначення адекватної терапії знадобиться проведення комплексного обстеження усіх систем організму. У ряді випадків проводиться лікування супутніх патологій, після консультації відповідних спеціалістів.

Прибираємо психологічну залежність як показує практика, позбутися фізичної тяги можна протягом двох тижнів в умовах стаціонару.