Ліки від усіх хвороб ✨

451

Коли ми відчуваємо себе погано, і не важливо фізично або душевно, ми завжди намагаємося знайти ліки. Мало хто підозрює з чого дійсно потрібно почати лікувати і очищати себе. Ми швидше піддаємося паніці або нудьги.

Друзі, ліки від усіх хвороб – це ви!

Депресія і відчай?

Приводів для цього багато: догляд близької людини, нереалізованість себе, погані відносини з батьками/коханим/дітьми, ненависна робота і. т. д. Зрозумійте, тільки ваші дії можуть змінити хід подій! Все, що вже сталося залишиться так, а от що буде відбуватися – вирішувати вам! Погані відносини – налагоджуйте їх, творіть добро. Не знаєте, як реалізувати свої амбіції – пробуйте, що цікаво, про що мріяли. Не подобається робота – шукайте нову.
Дії, спрямовані в правильне русло – і ніякої депресії.

Апатія і втома?

Як ви проводите свій час? Як відпочиваєте і чим займаєтеся? Нескінченна офісна робота і сидячий спосіб життя, безумовно, принесе багато проблем зі здоров’ям фізичним, так і духовним. Перегляд серіалів і телепередач, постільний режим і походи до лікарів – не вилікують вас. Ваше ліки – це ви! Знайдіть собі хобі, запишіться на йогу/танці, захопіться рукоділлям, вибирайтеся на природу, більше рухайтеся – і тоді втому і апатію як рукою зніме.

Сірість і нудьга?

Дні схожі один на одного, нічого цікавого не відбувається і нічого не радує, незважаючи на те, що дах над головою є, близькі люди поруч, і ви знайшли застосування своїм здібностям. Додайте самі фарб у своє життя – ніякого дива не станеться. Трохи божевілля, закоханості, смаку до життя і будні заграють. Зірвемо в інше місто, спробуйте екстремальний вид спорту, вийдіть із зони комфорту – негайно сірість зникне.

Самотність?

Сидите днями вдома, ніхто вас нікуди не кличе, не з ким кудись сходити, ні спорідненої душі поруч? Якщо про вас ніхто не згадує – це не самотність, це неправильні люди поруч. Якщо вам не вдається подружитися з кимось-це не самотність, це питання часу або ваша скутість. І ліки від цього – знову ви, ваші дії, відкритість світу, щирість і активність.

Фізичні болі і хвороби?

Купівля таблеток, паніка, запису до лікарів – нескінченний кругообіг. Пийте таблетки – але ви не застраховані від повторної болячки. Лікуйте себе самі – піклуйтеся про своє здоров’я. Болить серце – пора прибрати всі тривоги і занепокоєння з життя. Болить шлунок або кишечник – пора правильно харчуватися. Болять м’язи і суглоби – пора правильно розподіляти навантаження і знати переваги видів спорту. Часто болить голова – пора правильно відпочивати і скинути зайві турботи.

Пам’ятайте, перше ліки від усіх хвороб – це ви самі. Треба починати з себе, подивитися на свій спосіб життя, шкідливі звички, негатив, страхи і занепокоєння. І тоді, коли ви займетеся собою – і хвороб буде менше і легше стане жити.