Лікар-репродуктолог

10-16-2019
Картинки по запросу Лікар-репродуктолог

Усвідомлення того, що легко, просто і природно зачати дитини не виходить, застає багато пар зненацька. Наші фахівці настійно рекомендують не витрачати час на очікування дива, але і не панікувати, а звернутися до профільного медичного закладу. До нас звертаються за допомогою жителі всіх областей України і багатьох країн світу. Щоб забезпечити ефективність візиту киян і наших іногородніх пацієнтів, пропонуємо вивчити невелике керівництво. На консультацію репродуктолога киева принесіть результати всіх наявних медичних обстежень, документацію про перенесених захворюваннях та операціях, висновки спеціалістів інших клінік, якщо Ви до них зверталися.

Для кращого ознайомлення з ситуацією і вибору програми обстеження необхідно присутність на першій консультації обох партнерів. Статистика свідчить, що майже в рівній кількості випадків виявляється жіночий і чоловічий фактор безпліддя, а у решти – проблема є у обох партнерів. Найважливішим моментом першої консультації є довірча та інформативна бесіда з лікарем – репродуктологом. Після вивчення представленої медичної документації буде розроблена індивідуальна схема комплексного гінекологічного обстеження, включаючи УЗД яєчників і матки, і оцінки оваріального резерву. Чоловік проходить спермиологическое дослідження зразка еякуляту (спермограма).

За результатами первинного обстеження лікар – репродуктолог, що займається пару, дає повну консультацію і, при необхідності, призначає додаткове обстеження. Фахівець клініки розробить персоналізовану методику лікування, що враховує як поставлений діагноз, так і індивідуальні фізіологічні особливості організму. Пацієнт детально інформується про зміст та особливості протоколу, отримує повне обґрунтування запропонованого лікування. Приймаючи рішення про початок лікування слід пам’ятати, що стандартний курс в програмах ДРТ триває приблизно 1 місяць. Залежно від особливостей конкретного випадку може виникнути необхідність у спеціальній підготовці до протоколу. В окремих випадках походження безпліддя встановити не вдається, але це не означає відсутність можливості вирішити виниклу проблему. Безпліддя – не вирок, і фахівці клініки IPF неодмінно запропонують Вам вихід із ситуації.