Лазерна епіляція

3-6-2021

Лазерна qool-епіляція: найніжніша, найбезпечніша!*

лазерна епіляція -це найсучасніший спосіб видалення небажаного волосся.  Завдяки виборчому впливу qool-методика є ефективною і абсолютно безпечною. Шкіра не нагрівається, залишаючись рівно 36,6 с. Це ідеальний варіант для видалення волосся на обличчі та інших чутливих зонах. 

Переваги

1. Без болю. Навіть на таких чутливих зонах, як обличчя, зона бікіні, пахви2. Без ризику. Шкіра не нагрівається і не пошкоджується3. Ефективно. Можливе застосування для будь-яких типів шкіри і кольору волосся.

Секрет лазерної qool-епіляції

Секрет методу qool-застосування особливого запатентованого режиму впливу на волосся. Головна відмінність лазера – він діє в мільйони разів швидше! час впливу становить наносекунди-це 0,0000000001 секунди. Щоб зрозуміти, наскільки це швидко, уявіть: за цей час промінь світла від сонця встигає пролетіти тільки лише .. 3 метри!

Як відбувається процедура

Процедура відбувається безконтактно. Сеанс проходить дуже комфортно. Ми не використовуємо навіть знеболюючого крему. У цьому немає необхідності. Ви відчуваєте тільки легке поколювання. Лазер впливає тільки на волосяну цибулину, миттєво знищуючи її. Шкіра не нагрівається і не пошкоджується.

Як лазер впливає на волосся

Унікальна методика епіляції знищує не тільки волосся, але і причину його зростання – волосяну цибулину. При цьому навколишня шкіра не нагрівається і не пошкоджується.

Для якого кольору волосся і типу шкіри підходить?

Qool-епіляція ефективно видаляє волосся будь-якого кольору: темні, світлі і навіть руді. Процедура може проводитися на шкірі будь-якого фототипу, навіть на дуже темній.

На яких ділянках тіла застосовується?

Лазерна епіляція qool підходить для будь-яких ділянок тіла. Навіть там, де шкіра занадто ніжна: обличчя, пахви, глибоке бікіні. Відсутність болю і необхідності якогось спеціального догляду дозволяє зробити процедуру саме там, де ви хочете.

Коли помітний результат?

Результат ви помітите вже після перших сеансів. Для досягнення повного ефекту необхідно пройти комплекс процедур, який призначається лікарем індивідуально. Клінічно підтверджені результати руйнування волосяного фолікула, включаючи цибулину (підтверджено гістологічними дослідженнями). Багаторічний досвід доводить ефективність і безпеку методики.

Лазерна епіляція-це видалення волосся назавжди?qool-епіляція дозволяє ефективно видаляти волосся, даючи стійкий тривалий ефект. Волосся, які ми знищили, вже ніколи не виростуть. Але необхідно пам’ятати, що частина волосся (від 10 до 20%, в залежності від зони тіла) знаходиться в «сплячому» стані, у вигляді клітин, з яких можуть колись з’явитися волосся. Ми впливаємо тільки на волосся в активній фазі росту і на «сплячі» волосся подіяти не можемо. На щастя, періодично майже кожен волосся входить у фазу росту, але при цьому фаза «сну» у деяких волосся може тривати до декількох місяців.

Чи потрібна підготовка до процедури?

Особливої підготовки не потрібно. Досить, щоб довжина волосся в зоні епіляції не перевищувала 1-2 мм.шкіра повинна бути сухою і чистою.

Що відбувається після процедури епіляції?відразу після процедури ви можете вести звичний спосіб життя – немає навіть легкого почервоніння шкіри. Крім того, ви можете купатися і засмагати. Обмежень немає!