Косметична глина. Вибираємо за кольором!

594

Біла глина
Інше її назва – каолін. Саме вона найчастіше використовується в глиняних масках для обличчя для відбілювання, харчування, відновлення, очищення шкіри і звуження пор. Каолін багата кремнеземом, цинком і магнієм.

Він є потужним натуральним антисептиком, що робить його унікальним компонентом в маски для жирної і проблемної шкіри. Біла косметична глина добре підсушує запалення, відбілює чорні точки, стягує пори, зменшує жирність шкіри, особливо в парі з оксидом цинку або сіркою. Його єдиний мінус масок з каоліну: вони можуть сушити шкіру.

Зелена глина
Часто використовується для зміцнення волосся і боротьби з підвищеною жирністю шкіри обличчя та голови. Маски з неї – відмінний засіб для глибокого очищення і одночасного тонізації шкіри. Ця косметична глина містить практично всі необхідні для живлення шкіри мінеральні речовини: марганець, фосфор, цинк, магній, кальцій, мідь, кобальт, молібден, срібло, залізо. Вона добре підходить для жирної, так і для зрілої шкіри, що втратила пружність і тонус. Також маски із зеленої глини володіють ліфтинг-ефектом, зміцнюють овал обличчя.

Блакитна глина
Як і зелена, дуже багата мінеральними солями і мікроелементами, особливо міддю і хромом, солі яких і надають їй цей відтінок. Добре очищає, живить, пом’якшує та дезінфікує шкіру, розгладжує дрібні зморшки, підвищує зволоженість шкіри. Покращує кровообіг, а маски з блакитної глини в області литок і щиколоток допомагають позбавитися від відчуття тяжкості в ногах. Часто використовується для антицелюлітних обгортань, а в народній медицині і домашній косметиці – для боротьби з випаданням волосся.

Червона глина
Покращує живлення і кровопостачання шкіри, знімає почервоніння, роздратування і лущення, запобігає прогресуванню куперозу. Зменшує прояви алергічних реакцій на шкірі. Так само як і рожева (по суті це суміш червоної і білої глини) добре підходить для тонкої і чутливої шкіри.

Сіра глина
Підвищує тонус шкіри, володіє ліфтинг-ефектом. Маски з косметичної сірої глини добре підходять для шкіри всіх типів, але особливо – для зрілої і в’яне.

Чорна глина
Особливо багата вуглецевими сполуками, магнієм, стронцієм, кальцієм, кварцом і залізом. Як і біла глина, володіє антисептичними властивостями і ідеально підходить для жирної і проблемної шкіри. Маски з чорної глини роблять волосся менш жирними. Також її часто використовують у програмах корекції фігури і боротьби з целюлітом: наприклад, для обгортань (глина розводиться водою до консистенції сметани) або глиняних ванн (у ванну додається 100-200 г сухої глини). Одна з найбільш насичених за мінеральним складом – чорна глина Мертвого моря.

Жовта глина
Містить багато заліза і калію, володіє легким отшелушивающим ефектом, виводить токсини, покращує колір обличчя і сприяє насиченню шкіри киснем. Крім того, жовта косметична глина добре живить сухе волосся і допомагає позбавитися від лупи.